هزینه حمل و ارسال بار در باربری ترکیه به ایران

02144763438 کارشناس ترکیه

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران، دغدغه خیلی از افرادی است که تمایل به حمل بار از ترکیه را دارند. 

چه تاجر هستید و یا مسافر و یا جز افرادی که بعد از مدت‌‌ها زندگی در ترکیه قصد بازگشت به کشور را دارند. هزینه حمل بار یکی از مهم‌ ترین فاکتورهای انتقال بار می باشد. اطلاع از هزینه‌‌ و کرایه باربری به ایران بخشی از فرآیند ارسال بار به شمار رود. قبل از هر اقدامی باید از تعرفه های باربری و ارسال بار آگاه شوید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه حمل، برای هر بار متفاوت بوده و نمی توان قیمت ثابتی را اعلام نمود. به طور مثال هزینه های گمرک یکی از مواردی است که بسیار متغییر است و برای ارسال باید پرداخت شود. با این تفاسیر امیدواریم که از عدم درج قیمت در سایت گله مند نبوده و از طریق تماس با همکاران ما می توانید در اسرع وقت از هزینه ها مطلع شوید و نیز همکاران ما با صبر و حوصله پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود. این هزینه ها بر حسب موارد مختلفی مانند :

  • نوع بار
  • میزان حجم بار
  • شهر مبدا و مقصد در دو کشور
  • نوع روش حمل بار(زمینی یا هوایی)
  • بسته بندی
  • انجام امور گمرک و هزینه های گمرک
هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران

اسباب کشی از ترکیه

باربری امیرکبیر دارای شعبات متعدد در کشور ترکیه می باشد از این رو اسباب کشی از ترکیه به ایران به صورت تخصصی و حرفه ای با قیمت بسیار مناسب را می توانید به ما بسپارید. تمام مراحل اسباب کشی از ترکیه به ایران مانند بسته بندی، بارگیری، انجام امور گمرکی و ارسال بار به کشورمان و تحویل بار در آدرس مورد نظر شما از خدماتی است که ما ارائه می دهیم. در واقعا حمل بار از ترکیه به ایران به صورت درب به درب انجام می پذیرد. شما همچنین می توانید برای ارسال بار به ترکیه نیز با ما تماس بگیرید.

اسباب کشی از ترکیه

نکته مهم در مورد ارسال بار و اثاثیه منزل از ترکیه به ایران که باید بدانید

یکی از مهم ترین نکات اسباب کشی به ایران، این است که افرادی که قصد بازگشت به کشور را دارند باید یک سال از تاریخ صدور کارت اقامت(کیملیک) آن ها گذشته باشد و حتما باید به کنسولگری ایران در استانبول و آنکارا مراجعه نموده و نامه ترک خانه را تهیه نمایند. شرکت ما با توجه به نامه ترک خاک تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را بدون هیچ گونه مالیات و عوارض گمرکی (اثاثیه به عنوان لوازم شخصی مستعمل یا دست دودر نظر گرفته می شوند) انجام داده وسایل را در آدرس مورد نظر تحویل مشتری خواهد داد.

بسته بندی اثایه منزل

بسته بندی اثایه منزل

از موارد مهم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه و لوازم منزل شما و سالم رسیدن آن ها به ایران، بسته بندی دقیق و اصولی بارها می باشد. پرسنل ما در شهرهای ترکیه به شما کمک می کنند تا بارها و اثاثیه منزل شما به درستی بسته بندی، بارگیری و به کمرک ارسال شود.

قیمت حمل زمینی از ترکیه به ایران

قیمت حمل زمینی از ترکیه به ایران

اثاث کشی از ترکیه توسط باربری امیر کبیر با کمترین هزینه و با بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد تا لوازم خانه خود را در اسرع وقت به ایران منتقل کنید. حمل زمینی بار به ایران ارزان ترین روش حمل بار می باشد.

باربری از ترکیه یکی از خدمات ما در باربری امیر کبیر می باشد. باربری ما با داشتن شعبات مختلف در تمام شهرهای ترکیه مانند استانبول، ازمیر، آنکارا و ... قادر به کمک به شما عزیزان در زمینه ارسال بار به ایران می باشد. حمل بار به ایران از سریق روش های زمینی، ریلی، هوایی و دریایی میسر می باشد. کشور ترکیه به واسطه شرایط خاصی مانند همسایگی با ایران و کیفیت نسبتا بالا اجناس، به یکی از کشور های مهم‌ برای واردات محصولات مختلف نزد تجار و مسافران ایرانی تبدیل شده است. 

با توجه به محدودیت هایی که کشور ترکیه برای باربری و حمل کالا توسط مسافرانوضع کرده و رعایت نکردن آن باعث پرداخت جریمه سنگین میشود، بهترین راه برای ارسال بار اضافه مسافران از ترکیه به ایران فریت بار می باشد. فریت بار به معنای حمل کالا هایی که مقدارشان کم است یا اضافه بار مسافری دارند. هزینه فریت بار نسبت به جریمه ای که پای کانتر پرواز برای شما در نظر گرفته می شود بسیار کم می باشد.

برای دریافت مشاوره و استفاده از خدمات باربری از ترکیه به ایران می توانید با مشاوران ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

 

تماس بگیرید