باربری ارزان شهران | حمل بار و اثاثیه ی منزل محدوده ی شهران

02144763438 کارشناس ترکیه
باربری شهران

اسباب کشی راحت و بی دغدغه آرزوی تمامی خانواده هاست . شلوغی خیابان ها و ترافیک به همراه ساعات کاری طولانی، برنامه ریزی برای اثاث کشی را بسیار مشکل کرده است. از بسته بندی لوازم خانه و جمع کردن خرده ریزها در جعبه ها و کارتن ها که بگذریم نوبت به پیدا کردن بهترین باربری است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری شهران

شهران نام محله‌ای واقع در شمال غربی منطقه ۵ شهرداری تهران است که بخش شمالی محله یخچال کن می‌باشد . نام کهن آن به گفته باشندگان محله کن "آب پیک" بوده‌ است. بوستان جنگلی کوهسار در شمال‌غربی این محله و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز جای دارد و به همین دلیل شهران از خوش آب و هواترین مناطق غرب تهران به شمار می‌رود.بزرگراه نیایش (که از شرق در خیابان ولیعصر پایان می‌پذیرد)، بزرگراه ایران پارس (آبشناسان)، بزرگراه شهید باکری و همچنین بزرگراه همت از مسیرهای اصلی ارتباطی منطقه شهران و مرکز شهر تهران می‌باشند.

برای حمل بار در شهران بهتر است با بهترین باربری شهران تماس بگیرید. ما در باربری شهران، باربری ارزان شهران و سایر ویژگی های خوب یک باربری را برای شما به ارمغان خواهیم آورد. باربری شهرانن از شعبات باربری غرب تهران می باشد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید .02144762571

باربری شهران ( باربری منطقه پنج )

پیدا کردن یک باربری خوب کار تقریبا مشکلی می باشد.چرا که گاهی اوقات ممکن است یک باربری به تمامی وظایف خود خوب عمل کرده ولی در محاسبه ی هزینه ، زیاده روی نماید.و عکس این موضوع نیز صدق می نماید.گاهی اوقات بعضی از شرکت های باربری با اعلام هزینه ی پایین ،وظایف خود را به خوبی انجام نداده و باعث وارد کردن خسارت به مشتری می شوند.پس اگر به دنبال شرکت باربری خوب ( باربری شهران ) هستید و در محدوده ی شهران به دنبال یک شرکت باربری خوب هستید ،با شرکت باربری امیرکبیر تماس حاصل نمایید.هزینه باربری در شهران، با اتوبار امیرکبیر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

باربری تهران در محدوده ی شهران و محله های اطراف شهران ( شهر زیبا، جنت آباد جنوبی، شهرک مبعث، کوهسار و..) با ارائه ی تمامی خدمات مربوط به باربری و اسباب کشی ،در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

برای حمل بار در تهران با ما تماس بگیرید. اتوبار امیرکبیر شناخته شده به عنوان بهترین باربری تهران 

 

خدمات  باربری شهران ( باربری منطقه 5 )

خدمات ویژه ی  بسته بندی اثاثیه

 

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمئناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید .پس سعی کنید برای اسباب کشی به صورت ایزی پک ( بسته بندی اثاثیه ، حمل و نقل اثاثیه ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل و فروش وسایل بسته بندی بسته بندی اثاثیه ) با یک شرکت باربری خوب که خدمات اسباب کشی را به صورت ایزی پک ارائه می دهد تماس بگیرید.( اتوبار امیرکبیر ) .شرکت اتوبار امیرکبیر  به صورت کاملا تخصصی با جدیدترین متدها و بهترین وسایل بسته بندی توسط کارگران ماهر ،کار بسته بندی وسایل منزل را در کمترین زمان ممکن  انجام خواهد داد.

بسته بندی جهیزیه عروس 

بسته بندی جهیزیه عروس بخاطر حساسیتی که دارد بسیار بسیار مهم می باشد.وسایل قیمتی و با ارزش و حساسی که در جهیزیه وجود دارد و زیبا بودن بسته بندی حائز اهمیت است.پس بهتر است که برای بسته بندی جهیزیه ی عروس با یک شرکت خدمات باربری ( اتوبار امیرکبیر ) تماس بگیرید و از خدمات ویژه ی شرکت باربری تهران ( اتوبار امیرکبیر ) و تخفیفات ویژه ی حمل جهیزیه ی عروس بهره مند شوید.

خدمات حمل و نقل درون شهری

 

حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل بار و اثاثیه ی منزل و ادارات به تمامی نقاط شهر تهران از جمله باربری ست،باربری یافت آباد، باربری تهرانسر، باربری ستارخان، باربری صادقیه، باربری میرداماد، باربری افسریه، باربری  سید خندان و....با جدیدترین مدلهای ماشین باربری و بهترین کارگران باربری در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

خدمات حمل و نقل برون شهری

حمل بار و اثاثیه به تمامی شهرهای کشور با بهترین تجهیزات ( باربری تهران مشهد ، باربری تهران شمال ) .حمل خرده بار و بار ( بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی ) با ماشین های باربری ( کامیون، کامیون مسقف، کامیون بغل باز شو و...) و با رانندگان حرفه ای که کاملا به نقشه ی راهها و نقشه ی جاده ها و مسیرها تسلط کافی دارند و بدون اتلاف وقت ،بار و اثاثیه ی شما را به مقصد  می رسانند.

 

خدمات حمل بار به خارج از کشور 

 

حمل بار به خارج از کشور

حمل بار و خرده بار و اثاثیه ی منزل به خارج از کشور از راه زمینی به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی با رعایت کامل مقررات و قوانین بین المللی و داشتن مجوز و بیمه نامه به صورت کاملا حرفه ای توسط اتوبار امیرکبیر انجام می شود.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

سردرگمی بعد از جابجایی و اسباب کشی بسیار سخت است.وقتی که  کار حمل و نقل و اسباب کشی تمام می شود و نوبت به چیدمان اثاثیه میرسد ،با وجود خستگی و استرسی که بعد از اسباب کشی وجود دارد شرایط برای چیدمان سخت تر می شود.ما به شما این نوید را می دهیم که کارگران و پرسنل شرکت باربری اتوبار امیر کبیر کار چیدمان اثاثیه شما را بر طبق سلیقه و خواست شما انجام می دهند.

فروش وسایل بسته بندی اثاثیه

گاهی اوقات افراد کار اسباب کشی و جابجایی اثاثیه و بار را خودشان به عهده میگیرند و در این بین فقط نیاز به بعضی از  وسایل و تجهیزات اسباب کشی و باربری از جمله وسایل بسته بندی اثاثیه ،کارگر باربری ، ماشین باربری و ..دارند.که در این صورت فقط با تماس و هماهنگی از قبل ،در تاریخ و ساعت معین وسایل  و یا  تجهیزات به دستشان خواهد رسید.شرکت اتوبار امیرکبیر کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه را به صورت جداگانه و برای رفاه حال مشتریان به فروش می رساند.( فروش کارتن و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه )

هزینه باربری شهران ( هزینه باربری منطقه پنج )

هزینه باربری شهران ( هزینه باربری منطقه پنج ) به عوامل مختلفی بستگی دارد .از جمله این عوامل به موارد زیر می توان اشاره کرد.

فاصله ی بین مبدا و مقصد

مقدار و حجم بار 

تعداد ماشین باربری مورد نیاز

تعداد کارگر مورد نیاز

میزان لوازم مصرفی در بسته بندی بار و اثاثیه

تعداد طبقات حمل بار

تعداد وسایل سنگین در بار

شرکت اتوبار امیرکبیر در زمینه ی حمل و نقل بین المللی نیز فعالیت دارد.اگر قصد حمل بار به خارج از کشور ( باربری ترکیه ) را دارید ،با ما تماس حاصل نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید