حمل ارزان بار و اثاثیه منزل در محدوده طرشت | بهترین باربری طرشت

02144763438 کارشناس ترکیه
باربری طرشت

حمل بار و اثاثیه به نوعی سخت و طاقت فرسا و در عین حال به یاد ماندنی می باشد.احساس متفاوت در مورد حمل بار و اثاثیه بستگی به تجربه و مهارت افراد دارد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری طرشت

طَرَشت از محلات قدیمی تهران واقع در شمال شرقی میدان آزادی بوده که از روستاهای قدیمی و شهرهای کنونی تهران به‌شمار می‌آید که بعضاً قدمت آن را تا زمان سلجوقیان دانسته‌اند.از محلات جدید که در محدوده طرشت ساخته شده، می‌توان به محله‌های تهران ویلا، دریان نو، آریاشهر، شهرآرا، شهرک شهید فکوری اشاره کرد.

شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر جزو بهترین باربری تهران در منطقه دو می باشد.همیشه حمل و نقل جزو مهم ترین موارد می باشد که باید با دقت فراوان بهترین شرکت خدمات باربری را انتخاب کرد.چرا که کوچکترنی قصور در این زمینه باعث می شود که خسارت هایی به بار و اثاثیه وارد شود. باربری طرشت از شعبات باربری غرب تهران می باشد.

حمل بار درون شهری ( باربری طرشت )

 

حمل بار طرشت

یکی از خدماتی که به  بخصوص در فصل بهار و تابستان بسیار زیاد مورد تقاضاست  ، خدمات حمل بار به صورت درون شهری است .( باربری بلوار فردوس غرب ، باربری بلوار فردوس شرق ، باربری آیت الله کاشانی ، باربری شهران ، باربری شهرک راه آهن و..) .فصل جابجایی و اسباب کشی در فصل بهار و تابستان زیاد است.و چیزی که در این بین به شدت مورد نیاز است ،شرکت خدمات باربری خوب است.

شرکت اتوبار امیرکبیر همیشه سعی بر آن داشته است که در تمامی سرویس های باربری ،بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد.حمل بار به صورت درون شهری و در تمامی مناطق و محله های شهر تهران همه روزه انجام می شود.فقط کافیست که با شرکت اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را درخواست نمایید.اتوبار امیرکبیر در اسرع وقت به محل مورد نظر مشتریان رسیده و کار حمل و نقل و باربری را شما را انجام خواهد داد.

ویژگی های حمل بار درون شهری ( باربری طرشت )

بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات

کارگر مخصوص حمل بار و اسباب کشی ( کارگر اسباب کشی )

انواع ماشین حمل و نقل اثاثیه ( وانت بار ، کامیون ، کامیونت و..)

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

هزینه های منصفانه برای خدمات باربری

و...

حمل بار برون شهری ( باربری منطقه دو )

 

حمل بار برون شهری

یکی از مهم ترین مورد در زمینه ی باربری و حمل و نقل ،حمل بار به صورت برون شهری می باشد.البته باربری و حمل و نقل به هر شکل که باشد ،نیازمند دقت فراوان است ولی با توجه به طولانی بودن راه و مسافت ،نوع بار و..حمل بار برون شهری خیلی  مهم تر است.

ویژگی های باربری برون شهری ( اتوبار امیرکبیر)

داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری

داشتن بیمه نامه ی حمل بار

داشتن ماشینهای حمل و نقل نو و جدید مخصوص باربری ( کامیونهای مسقف و موکت شده )

داشتن رانندگان حرفه ای و با تجربه

داشتن کارگران امین و متخصص ( کارگر باربری )

داشتن قیمتهای مناسب

و...

حمل بار به خارج از کشور  ( باربری ترکیه )

 

حمل بار به خارج از کشور

یکی از بهترین خدماتی که امروزه توسط شرکتهای باربری و اتوبار ارائه می دهند ،ارسال اثاثیه و لوازم منزل و خرده بار مشتریان به صورت زمینی به خارج از کشور می باشد.در حمل بار به خارج از کشور بسته بندی بار و اثاثیه به صورت کاملا تخصصی انجام می شود که خسارت به بار و اثاثیه وارد نشود.بهترین کارگرها و انجام تمامی کارهای گمرک به عهده ی شرکت باربری است و مشتری کوچکترین مداخله ای در حمل بار به خارج ازکشور ندارد.

 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید