حمل بار ستارخان | حمل خرده بار و اثاثیه منزل ستارخان | باربری ارزان در ستارخان

02144763438 کارشناس ترکیه
باربری ستارخان

اسباب کشی فرایندی است که دست کم هر فردی یکبار در زندگی خود تجربه می کند. روز های تابستان برای بیشتر خانواده ها روزهای جابجایی و اسباب کشی به خانه جدید است. انتقال به خانه ی جدید برای شما هیجان انگیز و در عین حال سخت است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری ستارخان

باربری ستارخان (اتوبار امیرکبیر)، جزو بهترین شرکت خدمات باربری در سطح تهران و کشور می باشد. حمل بار و اثاثیه در محدوده ی ستارخان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت میگیرد. باربری ستارخان از شعبات باربری غرب تهران می باشد.

باربری منطقه 2 ( باربری ستارخان )

خیابان ستارخان یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌ است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است.

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت، به انتهای خود می‌رسد.

بهترین باربری ستارخان با قیمت مناسب

باربری و اسباب کشی در هر نقطه ای از شهر، کشور و یا جهان که باشد، کاری بسیار سخت و طاقت فرساست. بسته بندی و جمع و جور کردن اسباب و وسایل قبل از حمل و نقل، حمل وسایل و اثاثیه به درون ماشین باربری، پیاده کردن وسایل و اثاثیه از ماشین باربری و رساندن به مکان مورد نظر، چیدمان اثاثیه و...همه و همه کاری بسیار سخت و البته بسیار نگران کننده است. ولی چندین دهه است که شرکتهای اتوبار به همراه شرکت های باربری کار بسته بندی اثاثیه منزل ،حمل بار درون شهری، حمل بار برون شهری و حتی حمل بار به خارج از کشور را در کنار دیگر خدمات باربری تهران ( بسته بندی اثاثیه، فروش لوازم بسته بندی اثاثیه، ارسال کارگر باربری، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل ) را انجام می دهند. پس امروزه برای اسباب کشی و جابجایی و حمل و نقل بار دیگر نگران نباشید.

یکی از شرکتهای اتوباری که بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی باربری و اسباب کشی دارد، شرکت اتوبار امیرکبیر است. که به همراه پرسنل کاملا حرفه ای و با تجربه و داشتن ملزومات جدید و به روز ( ماشین های حمل و نقل نو و سالم، کارگران آموزش دیده و با تجربه، لوازم حمل و نقل  و بسته بندی به روز و..) کار حمل و نقل اثاثیه و بار مشتریان را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در تمامی مناطق شهر تهران از جمله باربری شهران ، باربری ایت الله کاشانی ، باربری طرشت ، باربری شهرک راه آهن ، باربری صادقیه ، باربری تهرانسر و حتی ارسال بار به خارج از کشور ( باربری ترکیه ) و باربری به شهرستان انجام می دهند.

از اسباب کشی خوب چه انتظاراتی دارید ؟

 

نکات قبل از اسباب کشی

 1. اول اینکه حمل بار و اسباب کشی و در کل پروسه ی اسباب کشی در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.
 2. هزینه های خدمات باربری و اسباب کشی منصفانه باشد.
 3. پرسنل باربری ( مدیریت ،کارکنان و کارگر باربری ) همگی خوشرو و باادب باشند.
 4. ماشین های باربری سالم و نو و اماده ی حمل بار و اثاثیه باشند.( مسقف و موکت شده باشند )
 5. بسته بندی لوازم منزل  به بهترین شکل ممکن و با کمترین لوازم مصرفی بسته بندی انجام شده باشد.
 6. در زمان تعیین شده توسط مشتری به محل مورد نظر بیایند.
 7. زمان را تا جای ممکن به هدر ندهند.( اتلاف وقت نداشته باشند )
 8. قبل از عقد قرارداد باربری ،مشاورین شرکت خدمات باربری به صورت کاملا واضح قیمت ها و خدماتی را که قرار است ارائه دهند به مشتری بگویند تا موقع حمل بار و اثاثیه سوء تفاهم پیش نیاید.
 9. لوازم و اثاثیه صحیح و سالم و بدون کم و کسر به مقصد برسد.

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل باربری ستارخان

 

بسته بندی اثاثیه ستارخان

برای بسته بندی لوازم و اثاثیه و بار ،وجود لوازم بسته بندی بسیار ضروری و مهم است.بخاطر اینکه اگر لوازم و اثاثیه و بار به درستی بسته بندی نشده باشند ،هم در داخل ماشین باربری فضای زیادی را اشغال می کنند و هم باعث اسیب وارد شدن به بار و اثاثیه می شود.پس بهتر است که هنگام بسته بندی لوازم و بار و جابجایی اگر خودتان به اصول و شیوه های بسته بندی اثاثیه وارد هستید ،لوازم و وسایل بسته بندی اثاثیه را از شرکتهای خدمت باربری که وسایل بسته بندی اثاثیه را می فروشند ،تهیه کنید و یا اگر به بسته بندی لوازم وارد نیستید ،از شرکت های باربری که کار بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل را انجام می دهند ، کمک بگیرید.شرکت اتوبار امیرکبیر تمامی وسایل بسته بندی اثاثیه منزل را از قبیل بابل رپ ،استرچ رپ ،ساک های زیپ دار ، کارتن های چند لایه ( فروش کارتن اسباب کشی ) ،چسب پهن و....را با قیمتهای مناسب به فروش می رساند.فقط کافیست که با شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید  و لیست لوازم مورد نیازتان برای بسته بندی اثاثیه سفارش دهید.شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر در اسرع وقت به صورت تحویل فوری وسایل را به دست شما میرساند .پرداخت نیز با دستگاه کارتخوان در محل انجام می شود.

لیست کارهایی که قبل از اسباب کشی و باربری توسط خودتان انجام شود

قبل از آمدن شرکت باربری ( باربری تهران ) موارد زیر را انجام دهید تا استرستان برای اسباب کشی و رفتن به محل جدید کم شود.

 1. در میان اسباب و اثاثیه تان ،وسایلی که به آنها نیاز ندارید و قابل استفاده هستند را جدا کنید و در صورت امکان به مستضعفین دهید.
 2. لوازم خراب را جدا کرده و دور اندازید.
 3. اگر متراژ محل جدید کوچکتر از خانه ی فعلیتان است ،وسایلی که به درد بخور هستند ولی در منزل جدید جایی برای انها نیست را در انباری بگذارید.
 4. تمام وسایل و اشیاء گرانقیمت و مدارکتان را درون یک کیف و یا ساک جداگانه قرار دهید و به منزل مادر و یا شخصی امین ببرید.
 5. منزل جدید را قبل از بردن اثاثیه کاملا تمیز و مرتب کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید