هزینه ارسال و حمل بار به استانبول | هزینه حمل بار به استانبول

02122347606 تلفن تماس
باربری استانبول

البته استرسی که از انتقال بار به خارج از کشور(مسافت های طولانی)روی مشتری است بسیار بالاتر از انتقال بار در داخل کشور است.پس می بایست به دنبال یک شرکت باربری معتبر باشید که کلیه مجوزهای لازم(حمل زمینی،دریایی،هوایی و…) برای انتقال کالا(صادراتی یا اثاثیه منزل) به بیرون از مرزهای کشور را داشته باشد

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری استانبول

امروزه حمل بار و بخصوص اثاثیه ی منزل به کشور ترکیه و شهرهای استانبول ، انتالیا و....بسیار زیاده شده است.حمل اثاثیه منزل و بار به صورت زمینی به استانبول از نظر قیمت بسیار به صرفه است.حمل اثاثیه و بار با بهترین ماشین های کامیونت و..انجام می شود.شرکت باربری امیرکبیر جزو شرکتهای باربری تهران است که کار حمل بار بین المللی را به صورت زمینی انجام می دهد.

نکته : قابل توجه مشتریان گرامی  ،  تمام کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک تهران انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید.تلفن 02122347606

بهترین باربری برای حمل اثاثیه منزل به استانبول ( باربری استانبول )

 

بهترین باربری برای حمل بار به استانبول

کاملا واضح و مشخص است که کار حمل بار و اثاثیه ی منزل به خارج از کشور از حساسیت بیشتری برخوردار است.ترخیص بار ، کارهای گمرکی ، صحیح و سالم رسیدن بار به مقصد ( استانبول ) ، مناسب بودن هزینه ی باربری و...هزاران علت دیگر وجود دارد که ثابت کند که حمل و نقل خارجی خیلی حساس تر است.

شرکت خدمات باربری امیرکبیر به دلیل اینکه تمامی کارهای گمرکی و صادراتی و حمل  و نقل و بسته بندی اثاثیه ی منزل و بار را از ابتدا تا انتها بدون واسطه برای مشتریان انجام میدهد ، جزو بهترین باربری به استانبول است.با این حساب مشتریان دیگر دغدغه و نگرانی برای حمل بار به استانبول ( باربری ترکیه ) نخواهند داشت.و با خیالی راحت و آسوده و فقط با یک تماس با شرکت خدمات باربری امیرکبیر ( باربری تهران ) ، کار حمل بارشان را به ما می سپارند و در موعد مقرر در مقصد مورد نظر تحویل میگیرند.

ارسال بار به خارج از کشور

اکثر مسافران به ویژه افرادی که برای اولین بار می‌خواهند بار به خارج از کشور ارسال کنند اطلاعاتی در این زمینه ندارند و از این رو به دنبال شرکتی هستند تا بار آنها را به مقصدشان ارسال کند. شرکت باربری امیرکبیر  یک مجموعه‌ای کامل برای این کار فراهم کرده تا با ارائه مشاوره دقیق و دادن اطلاعات کافی در مورد فریت بار مسافران را از این نگرانی در بیارد.مشاورین باربری امیرکبیر به صورت شبانه روزی و به صورت رایگان آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز هستند.

حمل بار به روش زمینی به خارج از کشور

 

حمل بار استانبول

از روش ارسال بار زمینی در مواردی که افراد حقیقی یا تجار می خواهند کالاهایی را به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه ، عراق و .. ارسال کنند استفاده می شود و افرادی که قصد استفاده از این سرویس را دارند باید علاوه بر هزینه های حمل بار زمینی  هزینه تریلی را نیز پرداخت کنند. توجه داشته باشید در مواقعی که حجم کالاهایی که می خواهید بفرستید محدود است و مقدار زیادی نیست بهتر است از روش هوایی استفاده نمایید زیرا هزینه کمتری خواهد داشت.

قابل توجه مشتریان عزیز : شرکت باربری ما برای حمل زمینی حداقل بار، زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند .بار زیر ۵۰۰کیلو یا بار های خرده بار باید هوایی ارسال شود. مثلا یک عدد تلویزیون یا دوعدد کارتن ، باید هوایی ارسال شده و به فرودگاه مقصد ارسال میشود.

شرایط حمل بار به خارج از کشور

شرکت باربری که کار حمل بار به خارج از کشور را انجام میدهد باید شرایط زیر را دارا باشد

مجوز باربری

بیمه نامه

ماشین های آماده برای حمل بار به خارج از کشور ( ماشین های نو و سالم )

رانندگان ماهر و آشنا به قوانین حمل بار به خارج از کشور به صورت زمینی

کارگران ماهر و توانمند و امین

انجام کارهای ترخیص بار و گمرکی

مزیت حمل و نقل بار و اثاثیه منزل به صورت زمینی به خارج از کشور ( باربری استانبول )

 

ارسال خرده بار به استانبول

هزینه حمل مناسب نسبت به حمل دریایی و هوایی

حمل سریع و قابل برنامه ریزی بار  ( نسبت به حمل دریایی ) 

امکان جمع آوری و یا تحویل بار بدون محدودیت جغرافیایی حتی در شهرهای کوچک ، روستاها، مناطقی با دسترسی سخت و دشوار جهت ارائه سرویس

 کاهش هزینه حمل با بسته بندی های مناسب در سرویس های حمل و نقل زمینی نسبت به سایر روش های حمل

امنیت بیشتر بار طی پروسه حمل به دلیل عدم تخلیه و بارگیری مجدد در فرآیند حمل

ارسال خرده بار به استانبول ( باربری ترکیه )

 

ارسال خرده بار به استانبول

گاهی اوقات مشتریان حجم کمی از بار و یا وسایل را دارند که حمل آنها از طریق زمینی مقرون به صرفه تر است.  ( البته لازم به ذکر است که حمل بار و خرده بار به صورت زمینی توسط شرکت امیرکبیر نباید کمتر از 500 کیلوگرم باشد. ).در این صورت حمل خرده بارشان را باید به وسیله ی یکی از شرکتهای حمل و نقل بین المللی انجام دهند.

هزینه حمل بار به استانبول ( هزینه باربری استانبول )

هزینه حمل بار به خارج از کشور به صورت زمینی به عوامل مختلفی از جمله حجم بار ، مقصد مورد نظر ، تعداد کارگر مورد نیاز ، تعداد ماشین مورد نیاز ، وجود وسایل سنگین از قبیل یخچال فریزر و ساید بای ساید و گاو صندوق و...دارد.برای اطلاع از هزینه ها با شماره تلفنهای 09128443695 و 02122347606 تماس حاصل نمایید .اگر ساکن شهر تهران هستید کارشناسان اتوبار امیرکبیر برای برآورد هزینه ی باربری به محل می ایند و در غیر این صورت اگر در شهر تهران ساکن نیستید ، با ارسال تصاویر بارتان از طریق واتس آپ ، هزینه ی تقریبی باربری را به دست آوردید.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید