هزینه حمل بار به انگلیس + ارسال بار به انگستان

02144763438 کارشناس ترکیه
ارسال بار به انگلیس

اغلب مسافران انگلیس را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند . هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور انگلستان ارسال کنند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

از مهم ترین و پردرخواست ترین باربری و ارسال بار به اروپا می توان به حمل بار به انگلیس اشاره داشت. ارسال بار و فریت بار به انگلستان مستلزم داشتن تجربه و مهارت کافی باربری برای انجام این امر می باشد. باربری امیر کبیر از مهم ترین و معتبرترین باربری های بین المللی در ایران است. ما مفتخریم سال ها در زمینه حمل بار بین المللی مانند حمل بار به ترکیه، حمل بار به اتریش، حمل بار به آلمان و دیگر کشورهای جهان در خدمت شما مشتریان و هم میهنان عزیز باشیم.

حمل بار به انگلستان

حمل بار زمینی به انگلیس کم هزینه ترین روش حمل بار است. حمل بار زمینی به انگلیس به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی به انگلیس به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با حجم و وزن زیاد مناسب است.

ویژگی باربری خوب برای ارسال بار به انگلیستان

  1. اولین مورد داشتن مجوز حمل بار به صورت بین المللی است که شرکت خدمات باربری امیرکبیر این مجوز را داراست.
  2. دومین مورد داشتن بیمه نامه ی حمل بار است که در صورتیکه کوچکترین اسیبی به بار و کالا وارد شود ،شرکت بیمه متعهد به پرداخت خسارت به صاحب بار است.
  3. سومین مورد که برای حمل بار به  اروپا  و خارج از کشور بسیار اهمیت دارد ، بسته بندی بار می باشد. بسته بندی بار برای ارسال بار به انگلستان بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص به مشکل بر بخورد. شرکت باربری امیرکبیر  در محل سکونت شما حاضر میشود و تمام چمدانها، لوازم منزل، مبلمان و.. را با بهترین کیفیت بسته بندی می کند.
  4. داشتن ماشین های حمل و نقل خوب و سالم بخصوص برای حمل بار به خارج از کشور است.تمامی ماشین های شرکت باربری امیرکبیر نو و مدل جدید هستند و مدیریت شرکت هر چند سال یکبار اقدام به تعویض ماشین های باربری می کند.به دلیل اینکه ماشین های فرسوده و کهنه در حین حمل و نقل در طول جاده ممکن است چندین بار دچار مشکل شوند.
  5. داشتن کارگران باربری از همه لحاظ است.کارگر باربری خوب باید از نظر روحی و جسمی سالم باشد، دارای نیروی بدنی باشد، بسیار امین و چشم پاک باشد، دارای اخلاق خوب باشد و بسیار با تجربه بخصوص در زمینه ی حمل و نقل بین المللی باشد.

ارسال بار به انگلیس

ارسال خرده بار به انگلیس

شما می توانید بار خود را در صورتی که کم حجم باشد به صورت خرده بار به صورت هوایی و یا زمینی ارسال کنید و در صورتی که بار شما وزن و حجم زیادی داشته باشد می توانید با انواع با ترانزیت به صورت دربست به کشور مقصد ارسال کنید.

از جمله موارد رایج ارسال بار به انگلیس که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل به انگلیس ، ارسال بار لوازم شخصی به  انگلیس ، ارسال بار لباسبه  انگلیس،  ارسال بار لوکس به  انگلیس، ارسال بار کتاب به  انگلیس ،ارسال بار شکستنی به  انگلیس، ارسال بار لوازم خانگی به  انگلیس، ارسال بار غیر تجاری به انگلیس و…

ارسال اثاثیه منزل به انگلیس

هزینه ی ارسال بار به انگلیس

قیمت حمل بار به انگلستان مانند هزینه های حمل بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه می‌شود. عواملی که بر قیمت حمل بار به انگلستان تاثیرگذارند شامل: شهر مقصد ، حجم و وزن بار  و نوع بسته بندی و خدمات جانبی که درخواست کرده اید دارد.

انواع روش های ارسال بار به انگلیس

حمل بار هوایی به انگلیس

یکی از روش های حمل بار به انگلیس ، حمل بار به صورت هوایی است.ارسال بار هوایی به انگلیس شامل فریت بار و خرده بار از ایران به انگلیس میباشد و همچنین بیشتر افراد برای ارسال بار به آلمان هم از این روش استفاده میکنند.

حمل بار دریایی به انگلیس

شهرها و بنادر مهم انگلستان عبارت است از بیرمنگام، لیدز، گلاسگو و...  انگلستان دارای بنادری مانند بندر بوانیتون، پورتسموت و بلیموت در شمال مانش، بندر دوور در تنگه دوور، بندر لیورپول در دریای آیریش و نیوکاسل در دریای شمال می‌باشد که حمل بار دریایی به انگلیس اغلب به این بنادر انجام می‌گیرد. تقریبا میتوان گفت هزینه حمل بار دریایی به انگلیس از حمل بار هوایی به صرفه تر است و برای بار با تناژ بالا توصیه می شود.

حمل بار زمینی به انگلیستان

حمل بار زمینی به این کشور کم هزینه ترین روش برای ارسال بار و اثاثیه منزل میباشد که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود که در حمل بار به صورت فول تراک، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی به انگلیس به صورت خرده بار باید بدانید که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. 

باربری انگلیس

انگلستان (به انگلیسی: England) نام یکی از چهار کشور تشکیل‌دهندهٔ پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی و پراهمیت‌ترین بخش آن است که نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهد.این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌سازد.انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. 

بسیاری از هموطنان ما به این کشور مهاجرت میکنند که این نشان دهنده اهمیت این کشور و مسائل مختلف مربوط به مهاجرت مسافران به این کشور است. اغلب مسافران انگلیس را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند . هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور انگلستان ارسال کنند.با افزایش سیل مهاجرت به انگلیس و اقامت در آن ، یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان، مسافران و مهاجران ، ارسال وسایل دانشجویی ، چمدان اضافه بار و لوازم شخصی و وسایل منزل خود به انگلستان می باشد.

شرکت اتوبار امیرکبیر کار حمل وسایل و بار مشتریان را به شهرهای انگلیس به صورت vip و از تهران و تمامی شهرهای کشور انجام می دهد.حمل کالا به انگلستان از تمامی نقاط کشور به کلیه شهر های این کشور از جمله  لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول، لیدز، ناتینگهام، کمبریج، برایتون، شفیلد، یورک، بریستول، نیوکاسل، هالو.... حمل بار به انگلستان در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت توسط شرکت خدمات باربری امیرکبیر.

از دیگر خدمات حمل بار به اروپا می توان به حمل بار به فرانسه اشاره داشت.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید