حمل بار و خرده بار و اثاثیه ی منزل به فرانسه 09128443695 | فریت بار فرانسه | هزینه ارسال بار به فرانسه

02144763438 کارشناس ترکیه
باربری فرانسه

حمل بار به صورت زمینی از فرانسه به دو شکل فول تراک و خرده بار انجام می شود. حمل خرده بار در حمل زمینی از فرانسه به باری گفته می شود که مقدار آن کمتر از یک تراک باشد. اما در فول تراک بازرگانان می توانند یک یا چند تراک را برای حمل بار خود به خدمت بگیرند.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

حمل بار به فرانسه، از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می باشد. ارسال بار به فرانسه و فریت بار به فرانسه دارای قوانین خاص این کشور می باشد که باید با آن آشنا باشید در غیر این صورت دچار دردسر می شوید. به منظور استفاده از خدمات ما در باربری فرانسه و اطلاع از هزینه ترانزیت به این کشور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل بار به فرانسه

حمل و نقل انواع لوازم مسافری، تجاری و فرستادن کالا به فرانسه. برای حمل بار به فرانسه، بیمه و هزینه فریت بار به فرانسه، بسته بندی جهت ارسال بار به فرانسه، هزینه ارسال بار به فرانسه با ما تماس بگیرید. همکاران با تجربه ما در روزهای هفته آماده مشاوره های رایگان ارسال کالا به فرانسه فریت بار به فرانسه ( فریت بار فرانسه )، نحوه فرستادن بار به فرانسه و نکات فریت بار فرانسه و هزینه حمل بار به فرانسه هستند.

شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر ، در راستای خدمت به مشتریان گرامی امکان دریافت مشاوره را برای مشتریان ، همه روزه به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های 09128443695 و 02122347606 فراهم کرده است.

همچنین می توانید برای حمل بار به آلمان، حمل بار به ترکیه و یا دیگر کشورها با ما تماس بگیرید.

ارسال خرده بار به فرانسه

شرکت خدمات باربری امیرکبیر، جزو بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی زمینی می باشد.که با ارئه ی بهترین خدمات ( خدمات به صورت vip ) آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.حمل انواع خرده بار از قبیل خشکبار، کتاب، خرده بار لوازم منزل و...به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته انجام می شود.

بهترین لوازم بسته بندی اثاثیه، بهترین ماشینهای حمل و نقل برای حمل و نقل بین المللی، بهترین پرسنل و کارگران باربری و...از ویژگی های شرکت اتوبار امیرکبیر است.

ارسال لوازم منزل به اروپا

ارسال اثاثیه منزل به فرانسه

بسیاری از افراد قصد مهاجرت و ادامه ی زندگی در کشورهای اروپایی را دارند و می خواهند اثاثیه و لوازم منزلشان را از قبیل یخچال فریزر ، مبلمان ، پیانو ، انواع میز و صندلی و...را به کشور مورد نظرشان ببرند.حمل اثاثیه ی منزل از راه زمینی برایشان بسیار به صرفه تر از حمل اثاثیه به صورت هوایی  و یا دریاییست.به همین جهت سعی در پیدا کردن بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی هستند.شرکت خدمات باربری امیرکبیر با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در امر حمل و نقل بین المللی ، امروزه مفتخر است که کار حمل اثاثیه و لوازم منزل و بار مشتریان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خارج از کشور انجام دهد.

بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به فرانسه

همان طور که میدانید بسته بندی اثاثیه چه برای حمل و نقل داخلی باشد و چه برای حمل و نقل خارجی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.بسته بندی خوب اثاثیه در سالم رسیدن اثاثیه و بار به مقصد و همین طور چیدمان بهتر و کم جا تر و در نتیجه هزینه ی کمتر برای صاحب بار تاثیر به سزایی دارد.اگر قصد حمل بار و اثاثیه به خارج از کشور را دارید ، برای بسته بندی لوازم  و بارتان از شرکتهای خدمات باربری کمک بگیرید و با خیالی راحت و آسوده حمل بار و اثاثیه تان را انجام دهید.شرکت باربری امیرکبیر ، کار بسته بندی اثاثیه و لوازم و بار مشتریان را به جدیدترین روشها و بهترین لوازم بسته بندی و با مناسب ترین قیمت انجام میدهد.

نحوه ارسال بار به فرانسه 

مشاوره تلفنی، بازدید حضوری کارشناسی و برآورد هزینه ارسال بار به فرانسه

ارسال بار به فرانسه : اولین مرحله در ارسال بار به فرانسه چه به شکل هوایی و چه به طریق زمینی مشاوره ی تلفنی درباره انتخاب نوع حمل و نقل و همچنین هزینه ارسال بار به فرانسه و کشورهای آن میباشد. پس از تماس شما و در مرحله دوم در صورت نیازبه بازدید حضوری، کارشناسان با تجربه ما برای وارسی و بسته بندی بار جهت ارسال بار به فرانسه با هماهنگی شما اقدام لازم را ترتیب خواهند داد.

بسته بندی برای ارسال کالا به فرانسه

نداشتن استاندارد بسته بندی، سهل انگاری و همچنین کم دقتی در پوشاندن کامل لوازم و بارهای تجاری و مسافرتی  سبب آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت در ارسال کالا به فرانسه میشود. در نهایت جدا از خسران وارده در ارسال کالا به فرانسه ، هزینه حمل کالا به فرانسه ( هزینه حمل بار به فرانسه ) پرداخت شده از جانب مشتری نیز به ضررها و زیان های مطرح شده در بالا اضافه میشود.
در اینجا لازم به ذکر است که تمام مراحل بسته بندی بار و کالای تجاری و لوازم توسط تیم ما و به دقت و با نظارت شما انجام میشود.

سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو فرانسه

کارگو ترجمه کلمه بار است و کارگو فرانسه یعنی فرستان بار به فرانسه .در کارگو فرانسه تمام اقلام کالا علی الخصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت های بار و دیگر کالاهای چوبی بر اساس قوانین وضع شده قطعا بایستی در مبداء و با رعایت کردن شرایط خاصی توسط گاز و یا قرص به خصوص و در درجه ی حرارت و زمان معین به روش استاندارد سمپاشی شده  و پس از این مرحله و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) از طرف شرکت های معتبر دفع آفات نباتی برای کارگو فرانسه صورت بپذیرد. (این مراحل بایستی در ایران انجام شود)

بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای حمل بار به فرانسه

مرحله شش ام  در حمل بار به فرانسه مرحله بارگیری و حمل بارست.در صورت فریت بار به فرانسه هوایی ، بار شما با یک عدد وانت، خاور یا هر وسایل نقلیه مناسب دیگر به فرودگاه امام خمینی (ره) برای ارسال بار به فرانسه منتقل میگردد.در صورت حمل بار به فرانسه زمینی ، کانتینر برای حمل بار زمینی به فرانسه اول به گمرک غرب تهران و بعد از آن به مرزهای غربی مانند بازرگان انتقال میابد.

تشریفات گمرکی در ایران و بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینرها

در فریت بار به فرانسه به صورت هوایی بارها در فرودگاه امام ایران توسط اسکن X-Ray بررسی میشوند.همچنین پیش از حمل بار به فرانسه به صورت زمینی و پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله کالا شما توسط سگ‌های مواد یاب چک و کانتینر برای حمل بار به فرانسه در ایران پلمپ خواهد شد.

تحویل دادن بار به هواپیمایی‌ها یا باربری‌های زمینی برای ارسال بار به فرانسه

در ارسال بار به فرانسه به وسیله هواپیما بعد از صادر کردن بارنامه بار هوایی، کالا برای حمل بار هوایی به فرانسه تحویل داده میشود.اما در حمل بار زمینی به فرانسه پس از آنکه کانتینر بار شما و لوازم شما در گمرک بررسی گردید، برای حمل بار به فرانسه با تریلی‌ها آماده میگردد.

تهیه بیمه نامه‌های معتبر و بین المللی حمل کالا به فرانسه

بیمه نامه معتبر بین المللی برای حمل بار به فرانسه به صورت زمینی و یا هوایی با در نظر قراردادن ارزش کالای ارسالی تعیین میشود. یعنی از شما خواسته میشود که ارزش ریالی بارتان را تعیین کنید. پس از آن با توجه به میزان قیمتی که مشتری(شما) اعلام میکند ،به ازای هر 1 میلیون تومان، 1000 تومان (هزار تومان) هزینه بیمه محسوب خواهد شد و با توجه به لیست بسته بندی ارائه شده، بیمه نامه صادر شده و ترجمه دقیق آن تهیه میشود.

 پیگیری آنلاین بار پس از فرستادن کالا به فرانسه با تریلی و یا هواپیما

در مرحله آخر و پایانی، پس از حمل کالا به فرانسه شما میتوانید از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین پیگیری لحظه ای ارسال لوازم و یا کالای تجاری خود را در هر زمانی انجام بدهید. پس از حمل بار به فرانسه ، لینک پیگیری آن و شماره بارنامه آن برای شما مشتری عزیز ارسال خواهد شد.

بیمه نامه باربری

هزینه حمل بار به فرانسه ؟ هزینه فریت بار به فرانسه

بعد از تصمیم نهایی به سفر، مهاجرت از ایران و یا ارسال کالاهای تجاری و یا صادراتی به فرانسه جهت استعلام کرایه حمل بار به فرانسه – هزینه فریت بار به فرانسه میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی تیم ما استفاده کنید. هزینه فریت بار به فرانسه ، کرایه حمل بار به فرانسه ( هزینه فریت بار به فرانسه ) همان طور که مشخص است با توجه به تنوع بار و کالاهای ارسالی، نوع حمل بار به فرانسه (هوایی-زمینی)، ارزش کالای شما و موارد دیگر متغیر و غیر ثابت است. ما با دانستن این دسته اطلاعات از شما قادریم هزینه حمل بار به فرانسه ( هزینه ارسال بار به فرانسه ) را به طور حدودا دقیق اعلام کنیم.

باربری فرانسه

فرانسه (به فرانسوی: La France) با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاهاست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) داده‌اند.

بر پایه مساحت، فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه فراتر از ۶۵/۲ میلیون تَن است که با این شمار، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت پس از آلمان در اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. پایتخت فرانسه، شهر پاریس است. این شهر بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند اغلب با مشکلاتی نظیر ارسال بار به فرانسه، هزینه فریت بار به فرانسه و ارسال بار مسافری روبه رو می شوند. 

فرانسه کشوری صنعتی است و صادرات و واردات از فرانسه از تجارت های مورد علاقه بسیاری از تجار است. حمل بار از فرانسه را می توان به 3 روش انجام داد: حمل بار هوایی از فرانسه ، حمل دریایی از فرانسه و حمل زمینی از فرانسه. در این قسمت این  سوال پیش می آید که کدام روش برای حمل بار از فرانسه مناسب تر است؟ آیا حمل زمینی از فرانسه از حمل هوایی و دریایی ارزان تر است؟ کدام یک از این روش ها برای حمل بار از فرانسه مقرون به صرفه تر است؟ یا سریع ترین روش حمل بار از فرانسه کدام است؟

حمل بار به خارج از کشور

 

ارسال بار به فرانسه

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

• کارگو (cargo)
• فریت بار (freight)


حال ممکن است که بپرسید: کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:


کارگو

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 


فریت بار

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال انگلیس ( ارسال بار به انگلیس ) را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به آلمان و محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار به آلمان کند. 

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی

 

ارسال خرده بار به فرانسه

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید