حمل بار و اثاثیه منزل به کانادا، فریت بار به کانادا

02144763438 کارشناس ترکیه
ارسال بار به کانادا

اولین مرحله برای حمل بار به خارج از کشور چه به صورت زمینی یا هوایی و چه دریایی دریافت مشاوره تلفنی در خصوص روش حمل و همچنین هزینه های آن است.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

بسته بندی و ارسال اثاثیه منزل به کانادا، ونکوور، تورنتو و...

یکی دیگر از خدامات باربری امیرکبیر حمل بار به کانادا و فریت بار و ارسال لوازم منزل به کانادا به این کشور می باشد. فریت بار به کانادا با استفاده از روش های دریایی، هوایی و زمینی صورت می گیرد. برای ارسال بار به شهرهای کشور کانادا با قیمت مناسب و اطلاع از سایر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی و حمل و ارسال بار به کانادا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. حمل وسایل منزل به کانادا، ارسال بار به تورنتو، هزینه ارسال بار به ونکوور از خدمات مهم ما در فریت بار به کانادا می باشد.

 از شهرهای مهم کانادا می توان به اتاوا، هالیفاکس، سنت جان، کبک، ونکوور، رجینا، کلگری و ساسکاتون اشاره داشت. 

ارسال بار به کانادا

شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر با داشتن کارشناسان متخصص و سال ها تجربه درخشان در زمینه ی حمل بار به کانادا و فریت بار به کانادا، آماده ی ارائه خدمات حمل و ارسال بار به کانادا با بالاترین کیفیت ، کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت برای مشتریان عزیز می باشد. کانادا کشوری سرد سیر و زیبا در شمال قاره ی آمریکا است. کانادا کشوری پیشرفته ودارای منابع طبیعی فراوان است و به دلیل نزدیکی با کشور آمریکا، روابط اقتصادی قوی با یکدیگر دارند، به گونه ای که حجم معاملات این دو کشور با یکدیگر از هر دو کشور دیگر در جهان بیشتر است . با اینکه کانادا دومین کشور بزرگ دنیاست ولی نسبت به گستردگی اش جمعیت کمی دارد و جمعیت زیادی از مردم این کشور را مهاجران تشکیل داده اند .

در ایران نیز همانند سایر کشورها سالانه میلیون ها کالا به نقاط مختلف دنیا ارسال می شوند. با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های هر یک از کالاها مانند وزن، اندازه، قابلیت فاسد شدن و زمان رسیدن و .. می توان از یکی از روش های ریلی، هوایی، زمینی و دریایی برای ارسال بار استفاده نمود. ازجمله کالاهایی که می توان با استفاده از این روش ها به نقاط مختلف دنیا ارسال کرد می توان به لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، تجهیزات صنعتی و … اشاره نمود. یکی از جدیدترین روش های حمل ونقل و ارسال کالا به خارج از کشور روش حمل و نقل هوایی می باشد.

اگر قصد ارسال بار و ارسال لوازم منزل به کانادا را دارید، با شرکت خدمات بین المللی امیرکبیر تماس حاصل نمایید و اثاثیه و بارتان را بدون معطلی و نگرانی به کانادا ارسال نمایید. شرکت باربری امیرکبیر با ارائه ی خدمات vip کار حمل و نقل انواع بار و لوازم شما را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات انجام خواهد داد.

ارسال بار به ونکوور

ارسال بار به ونکوور

ونکوور (به انگلیسی: Vancouver) یک شهر ساحلی و بندرگاهی مهم در کانادا است که در منطقه لوئر مین‌لند در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد.به دلیلِ قرار داشتنِ ونکوور در حاشیهٔ اقیانوس آرام و در مجاورتِ غربی‌ترین پایانهٔ بزرگراهِ بین قاره‌ای(بزرگراه ترنس کانادا) و مسیرهای راه‌آهن، این شهر یکی از بزرگترین مراکز صنعتی در کشور کانادا است. از طریقِ بندرِ ونکوور بزرگ، بزرگترین بندر کانادا (از لحاظ تنوع و میزانِ کالای مبادله‌ای و انتقالی)، هر ساله حجم بزرگی از کالای تجاری (با بیش از ۱۷۲ میلیارد دلار ارزش مالی) با بیش از ۱۶۰ اقتصاد تجاری در جهان، مبادله و تجارت می‌شود. به‌طور سالیانه فعالیت‌های این بندر مهم، ۹/۷ میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی و ۲۰/۳ میلیادر دلار خروجی اقتصادی برای این شهر به ارمغان می‌آورد.

اگر برای تحصیل و یا مهاجرت و ادامه ی زندگی عازم کشور کانادا و شهر ونکوور هستید ، کار حمل و نقل انواع لوازم شخصی و اثاثیه تان را به شرکت خدمات باربری  بین المللی امیرکبیر بسپارید . تمامی کارهای گمرکی و ترخیص بار بر عهده ی شرکت می باشد و مشتریان گرامی از این بابت نگرانی ندارند.

ارسال بار به تورنتو

فریت بار به تورنتو به بهترین قیمت از مهم ترین خدمات ما در باربری امیرکبیر می باشد. اگر قصد ارسال بار به کانادا و شهر تورنتو را دارید، می توانید با تماس با ما از این خدمات بهره مند شوید. تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا محسوب می شود و جمعیت کانادایی ایرانی بسیاری در آن زندگی می کنند.

 1. بسته بندی تخصصی و اصولی بارها جهت فریت بار به شهر تورنتو
 2. فریت بار اضافه بار مسافران به تورنتو
 3. ارسال اثاثیه منزل به شهر تورنتو
 4. ارسال بار تجاری به تورنتو

از جمله خدمات ماست که با قیمت مناسب برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. 

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به کانادا

شرکت اتوبار امیرکبیر برای بسته بندی لوازم منزل  و سایر بار های برای ارسال به اروپا از جدیدترین روش های بسته بندی و به روز ترین و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می نماید. کارتن چند لایه، کارتن های رگال دار، بابل رپ، استرچ رپ، لیبل و...نمونه هایی از وسایل بسته بندی اثاثیه هستند.کارگران با تجربه ی اتوبار امیرکبیر که در زمینه ی بسته بندی اثاثیه و لوازم حرفه ای و با تجربه هستند ، به محل می روند و با تجهیزات به نو و جدید کار بسته بندی اثاثیه را به سرعت و با کیفیت بالا انجام می دهند. بسته بندی انواع کتاب و جزوات درسی، بسته بندی انواع مبلمان و میز و صندلی، بسته بندی انواع لباس و رختخواب و تشک و...با بهترین تجهیزات روز بسته بندی اثاثیه انجام می شود.

هزینه ارسال بار به ونکوور کانادا

از دیگر خدمات باربری امیرکبیر در زمینه حمل بار بین المللی می توان به حمل بار به ترکیه، حمل بار به آلمان و ارسال بار به انگلیس اشاره داشت.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ارسال بار به خارج از کشور تاثیر دارند .

 • روش باربری که می تواند زمینی، هوایی، ریلی یا دریایی باشد
 • نوع اجناس و شرایط نگهداری از آن ها
 • حجم کالاها و اجناس
 • مسیر مقصد مورد نظر
 • استفاده از خدمات باربری

ارسال لوازم منزل به کانادا و ونکوور

حمل انواع لوازم منزل از قبیل انواع یخچال فریزر و مبلمان و لوستر و فرش و لوازم منزل به شهر ونکوور کانادا به بهترین بسته بندی توسط شرکت خدمات باربری امیرکبیر در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل .برای دریافت مشاوره ی رایگان با کارشناسان شرکت خدمات بین المللی امیرکبیر تماس حاصل نمایید.

حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور به صورت زمینی

حمل و نقل زمینی اثاثیه منزل  به کشورهای اروپایی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد صورت زمینی اغلب در ایران با دو نوع کانتینر با سایزهای 20 فوت و 40 فوت صورت می گیرد که حجم کانتینرهای 20 فوت حدود 30 متر مکعب و حجم کانتینرهای 40 فوت حدود 60 متر مکعب میباشد.

هزینه حمل و فریت بار به کانادا

ده مراحله اصلی ارسال اثاثیه به خارج از ایران

برای ارسال بار به کشور کانادا و به طور کل سایر کشورهای باید کارهای اولیه را انجام دهید و که از مهم ترین موارد حمل بار می باشد. همچنین حمل بار بین المللی مستلزم دانستن قوانین آن کشور می باشد.

 بازدید و کارشناسی رایگان ثبل از حمل اثاثیه به کانادا

در قدم اول، اثاثیه شما باید مورد بازدید کارشناسی دقیق قرار گیرد و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به خارج از کشور نیزاز پیش از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میگردد. ارزش کالا در مرحله بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی به خارج از کشور با توجه به حساسیت اثاثیه و کارشناسان ما  نسبت به تعیین نوع روش حمل (زمینی؛ دریایی؛هوایی) و همچنین نوع بسته بندی اسباب و اثاثیه (جعبه چوبی، نایلون حباب دار، گونی، صندوق و پالت چوبی و فلرزی و غیره) اقدام خواهند نمود..

مشخص نمودن سایز کانتینر برای ارسال زمینی بار به کانادا

در صورت حمل اثاثیه منزل به کانادا مانند مبلمان، پیانو، مجسمه و … به صورت بارها بر روی پالت بسته بندی میشود.صورت ارسال با کشتی یا زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر است. پس از اینکه بار شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار گیرد و به خارج از کشور ارسال گردد انتخاب می گردد و در اختیار مشتریان  قرار خواهد گرفت  . توضیحات آن به شرح زیر میباشد

 دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی در صورت نیاز برای ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور استفاده خواهد شد..

 1. طول یک کانتینر 20 فوتی 6 متر طول و 2.35 عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 مترست.
 2. طول یک کانتینر 40 فوتی 12 متر طول و 2.35 عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 مترست.

انجام بسته بندی حرفه ای و اصولی

یکی از مهمترین و حساس ترین موارد ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به صورت زمینی یا هوایی یا دریایی مرحله ی بسته بندی است.  هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی لوازم خانه و رعایت نکردن استانداردهای این موضوع می تواند سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما شود و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های فوق اضافه گردد.

 تهیه لیست بسته بندی برای اثاثیه منزل

از دیگر موارد حتمی که سهل انگاری در آن موجب ایرادات قانونی و یا هزینه های اضافی میشود، عدم دقت در تهیه کردن لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده بشود.

نکته: توجه یفرمایید که نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه منزل برای ارائه به گمرک کشور مقصد حتمی است.

نکته: تمامی مراحل بسته بندی لوازم و تهیه لیست اسباب منزل برای ارسال به خارج توسط عوامل این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار میگیرد.

 

سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای دنیا تمامی اسباب و اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید ابتدا در مبداء توسط گاز و یا قرص های مخصوص سمپاشی در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی آن توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی در این  جهت صادر گردد.

انجام ندادن امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی در خارج از کشور  منجر به پرداخت جریمه ی سنگین در مقصد خواهد شد و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق بر مشتری اضافه میگردد. سمپاشی بارها برای ارسال به کانادا و آمریکا اجباری می باشد.

 بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی 

زمینی یا  دریایی  بارگیری لوازم منزل در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال  است. درون گمرک هم اموری مانند بازرسی، صدور تگها، بررسی لیست و … انجام می شود.همچنین در صورت ارسال اثاثیه هوایی، محموله اثاثیه با وانت یا خاور به فرودگاه امام خمینی به منظور پرواز به شهرهای کشور آخارج از کشور مان فرستاده میشود.

 انجام تشریفات گمرکی

از جمله کارهای مهمی که درون گمرک برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور صورت خواهد گرفت، بازرسی اسباب و لوازم مخصوصا توسط سگهای مواد یاب است. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بار زده شده و کانتینر پلمپ خواهد شد. این پلمپ کانتینر تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد وجود خواهد داشت و به هیچ وجه باز نخواهد شد.

 صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به خارج از کشور

در این گام از حمل لوازم منزل به خارج از کشور مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر خواهد شد.  بیمه نامه بار بر اساس ارزش اثاثیه شما به صورت تخمینی لحاظ میشود. یعنی از شما پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه شما چقدراست؟

 است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام می شود، به ازای هزار تومان ارزش کالای مربوطه، هر یک میلیون تومان هزینه بیمه در نظر گرفته شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، پیش از حمل لوازم منزل به خارج از کشور بیمه نامه صادر شده و ترجمه دقیق نیز خواهد شد.

 صدور بارنامه، تکمیل مدارک برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور که بسیار هم حائز اهمیت نیز مبیاشد، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد پذیرفت.

 پیگیری آنلاین بار پس از ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

شما می توانید پس از ارسال بار های خود را پیگیری نمایید و از رسیدن آن ها به مقصد مطلع شوید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید