باربری ترکیه، ارسال بار و اثاثیه منزل به ترکیه

02122373502 تلفن تماس
باربری ترکیه

حمل بار به ترکیه یکی از مهمترین خدمات ما در اتوبار امیرکبیر است. حمل بار و اثاثیه منزل به ترکیه باید بر اساس قوانین و شرایط بین المللی انجام شود و این کار فقط توسط باربری های مجاز که دارای شرایط ارسال بار بین المللی هستند، انجام میشود.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری ترکیه

باربری ترکیه

باربری ترکیه
29/08/2021

باربری ترکیه یکی از مهم ترین تخصص های باربری امیر کبیر می باشد. سابقه درخشان و چندین ساله ما در ارسال بار به ترکیه موجب شده است تا افراد زیادی به ما اعتماد کرده و کار حمل بار و اثاثیه خود را با خیالی آسوده به ما در باربری امیر کبیر بسپارند.

رضایت مشتری، حمل اثاثیه منزل به ترکیه

رضایت مشتری، حمل اثاثیه منزل به ترکیه
29/08/2021

رضایت و آرامش خاطر شما هنگام حمل بار به ترکیه از مهم ترین دستاوردهای ما در شعبه باربری ترکیه می باشد. بسته بندی دقیق و اصولی هنگام حمل بار موجب می شود تا کوچکترین آسیبی به بارهای ارسالی شما به شهرهای ترکیه وارد نشود. ارسال بارهای گران قیمت و ظریف خود را به ما بسپارید.

حمل بار به ترکیه

حمل بار به ترکیه
29/08/2021

با اعتماد به باربری امیرکبیر می توانید بارها و لوازم خود را در سریع ترین زمان به مقصد ترکیه برسانید. حمل زمینی بار به ترکیه از ارزان ترین روش های حمل بار به این کشور می باشد. حمل بار زمینی به ترکیه معمولا بین 5 تا 7 روز زمان میبرد.

ترانزیت حمل بار به ترکیه

ترانزیت حمل بار به ترکیه
08/09/2021

هزینه حمل ترانزیت بار به ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد. ماشین های حمل بار و ترانزیت با تجهیزات کامل آماده ارسال بارهای شما به شهرهای ترکیه می باشد. برای آشنایی با خدمات حمل بار زمینی با باربری ترکیه امیرکبیر تماس بگیرید.

فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به ترکیه رضایت مشتری عزیزمان از حمل وسایل منزلشان به ترکیه رضایت مشتری باربری ترکیه کیفیت خدمات، تبلیغ کار ماست

باربری ترکیه

مشتریان عزیز ، تمام کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک تهران انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید. تلفن 02122347606

باربری به ترکیه از دیرباز در کشور ما مرسوم بوده است. همسایه بودن با ترکیه و مبادلات تجاری میان دو کشور، از دلایل ارسال بار به ترکیه و بالعکس ارسال بار ترکیه به ایران می باشد. یکی از روشهای حمل بار به ترکیه، روش زمینی (ترانزیت به ترکیه) است. مرز بازرگان از مهمترین نقاط گمرک ایران است و در فاصلهٔ یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی قرار دارد. نام این گذرگاه از طرف کشور ترکیه «مرز گوربولاغ» می‌باشد. تمام بارها برای ارسال به ترکیه باید اول به گمرک تهران ارسال شوند و پس از انجام کارهای گمرکی و دریافت مجوز و بارنامه به سمت ترکیه ارسال شوند، به همین دلیل است که هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه گران تر از ارسال بار از تهران به ترکیه می باشد. کسانی که بنا به دلایل تجاری و سیاحتی، قصد سفر به شهر وان ترکیه را دارند، مرز زمینی رازی به لحاظ امنیت و مسافت کوتاه‌تر به وان توصیه می‌شود.

برای حمل بار به ترکیه و اطلاع از هزینه حمل بار به ترکیه با باربری تهران تماس بگیرید.

نکاتی که برای حمل بار به ترکیه باید بدانید:

همان طور که اشاره شد یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری امیرکبیر، حمل بار به ترکیه است. اما نکاتی در مورد حمل بار به ترکیه به وسیله باربری معتبر امیر کبیر وجود دارد که آن ها را برای آشنایی بهتر شما با باربری ترکیه و روش حمل یادآور خواهیم شد:

 • در صورت تمایل و خواست شما عزیزان بارها از درب منزل شما بسته بندی و به گمرک فرستاده می شود. بعد از انجام کارهای گمرک بارها به ترکیه ارسال و در گمرک ترکیه بار شما توسط ترخیص کار شرکت، ترخیص و در مبدا و آدرس شما تحویل داده می شود.
 • بارها در گمرک مبدا پلمپ شده و در گمرک مقصد باز خواهند شد.
 • لیست کالا ها باید به صورت فارسی و ترکی ترجمه شوند و این کار هم توسط کارشناسان باربری ترکیه در امیرکبیر انجام خواهد شد.

حمل لوازم منزل از ترکیه به ایران، تهران

برگه کنسول گری برای ارسال بار از ترکیه به ایران

در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز امکان پذیر می باشد. در عکس بالا نمونه برگه کنسول گری برای ارسال بار به ایران را مشاهده می فرمایید. 

برای ارسال بار و اثاثیه منزل به ایران باید این تاییده را از کنسول گری تهیه نموده و به نماینده ما در گمرک استانبول تحویل دهید. سپس سایر موارد حمل بار به ایران را بر عهده ما در بابری امیرکبیر بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

حمل بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه

حمل بار به استانبول

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری ترکیه، حمل و ارسال بار به شهر استانبول است. شرکت خدمات باربری امیرکبیر به دلیل اینکه تمامی کارهای گمرکی و صادراتی و حمل  و نقل و بسته بندی اثاثیه ی منزل و بار را از ابتدا تا انتها بدون واسطه برای مشتریان انجام می دهد، جزء بهترین باربری به استانبول است. با این حساب مشتریان دیگر دغدغه و نگرانی برای حمل بار به استانبول ( باربری ترکیه) نخواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

حمل بار به آنتالیا

یکی از دیگر خدمات ما در زمینه باربری و حمل بار به ترکیه، ارسال و حمل بار و لوازم منزل به شهر آنتالیا ترکیه است. شرکت خدمات باربری امیرکبیر برای حمل و نقل بار و اثاثیه منزل و ادارات به صورت حمل زمینی به خارج از کشور، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. از جمله خدمات اتوبار امیرکبیر به موارد زیر می توان اشاره کرد: بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به خارج از کشور، ماشین های مجهز، صدور بیمه نامه معتبر و انجام کارهای گمرک و....

انواع حمل بار به ترکیه

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 1. کارگو (cargo)
 2.  فریت بار (freight)

کارگو چه نوع باربری است؟

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. در واقع به محموله هایی که ماهیت تجاری دارند در اصطلاح کارگو می نامند.

فریت بار چگونه است؟

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. فریت بار به ترکیه برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور (بخصوص ترکیه) و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) را دارند.

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به آن کشور اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات فریت بار  را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

 1.  بسته بندی وسایل و اثاثیه 
 2.  ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

خدمات فریت بار امروزه توسط بسیاری از شرکتها از جمله شرکتهای هواپیمایی معروف داخلی و خارجی انجام می شود.

روش های ارسال بار به ترکیه

دسته بندی دیگری هم برای ارسال بار به ترکیه وجود دارد.که به نوع روش ارسال بار به ترکیه بستگی دارد. این ارسال ها عبارتند از:

 1. ارسال بار به ترکیه از طریق زمینی

 2. ارسال هوایی بار به ترکیه

 3. ارسال از راه دریا

به طور کلی حمل بار به ترکیه از طریق زمینی و جاده بسیار بیشتر رواج دارد و علت آن هم تسریع  در اسل بار و هزینه بسیار کمتر آن است. در اتوبار امیرکبیر هم بیشتر ارسال بارها از طریق زمینی انجام می شود.

 

باربری تهران ترکیه

 

ارسال زمینی بار به ترکیه

حمل و نقل زمینی به دسته های مختلفی در مقیاس بین المللی و داخلی تقسیم می شود. کسب و کار حمل و نقل بین المللی ( باربری ترکیه ) به صورت زمینی عموماً برای حمل و نقل کالای داغ بازار توسط تجار و شرکت های مختلف با سرویس های متفاوت انجام می شود. این کالا می توانند  موارد خوراکی همچون چای ، چای سبز ، قهوه ، خوراکی های ارگانیک ، میوه و سبزیجات ، گوشت و مرغ ، تخم مرغ ،لوازم منزل ،انواع بار و.... را شامل شوند . بعضی از این موارد به حمل و نقل تخصصی تری نسبت به بقیه نیازمند هستند .

شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر سالهاست که در زمینه ی حمل و نقل جاده ای ( ارسال بار به خارج از کشور)، مشغول به فعالیت می باشد. ارسال هرگونه بار ( بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی)، ارسال خرده بار، ارسال لوازم منزل به ترکیه جزو خدمات حمل بار به خارج از کشور اتوبار امیرکبیر می باشد. خدمات باربری ترکیه به صورت vip از محل مورد نظر مشتری انجام می شود که شامل بسته بندی اثاثیه منزل و بار، جدیدترین ماشین های حمل و نقل، رانندگان آشنا به نقشه  و مسیر جاده ها، کارگران امین و حرفه ای است. لازم به ذکر است که شرکت اتوبار امیرکبیر فروش کارتن اسباب کشی و فروش وسایل بسته بندی را به تمامی نقاط شهر تهران و تمامی نقاط کشور انجام می دهد.( تحویل فوری )

کرایه ترانزیت به ترکیه

از رایج ترین ماشین هایی که برای حمل بار به ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد ترازیت مسقف است. برای حمل بار به ترکیه بهتر است ماشین های دارای کیفیت و مناسب حمل بار را انتخاب کنید تا اسباب کشی به ترکیه و حمل بار شما با شرایط مناسب و بدون دردسر انجام شود.

برای اطلاع از هزینه و کرایه ترانزیت به ترکیه با ما تماس بگیرید تا هم در مورد انتخاب نوع ماشین مورد نظر برای ارسال بار به ترکیه و هم کرایه ارسال بار از مشاوره همکاران با تجربه ما بهره مند شوید.

ویژگی های حمل بار به ترکیه ( باربری ترکیه )

همیشه قانون و اجرای آن در انجام تمام کارها ضروری ست. باربری ترکیه نیز از این امر مستثنی نیست. شرکت خدمات باربری اتوبار امیرکبیر با رعایت قانون و مقررات بین المللی و داشتن بیمه نامه، کار حمل بار و اثاثیه ی مشتریان گرامی را با خاطری آسوده انجام می دهد، و در وقت تعیین شده بار و اثاثیه را صحیح و سالم به مقصد می رساند.

نکات مهم برای حمل بار به ترکیه

هنگام حمل بار به ترکیه باید به نکات زیر توجه بفرمایید:

 • آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا 
 •  مبدا بار
 •  آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا
 • وزن , اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها
 •  نوع بار
 •  مقصد بار
 •  نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار
 •  تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

حمل زمینی بار به ترکیه
 

هزینه حمل بار به ترکیه

این روزها حمل بار به ترکیه بسیار افزایش پیدا کرده است. این امر سبب شد تا باربری ها زیادی برای حمل بار به ترکیه شروع به فعالیت کنند. اما همه در این کار موفق نبوده اند زیرا این نوع باربری به داشتن ماشین های حمل بار و افراد با تجربه در زمینه حمل بار بین المللی نیاز دارد. هزینه حمل بار از جمله مواردی است که در باربری و ارسال بار به ترکیه دارای اهمیت است. این هزینه حمل بار و لوازم منزل به ترکیه تحت تاثیر موارد زیادی قرار می گیرد.

از مواردی که روی هزینه حمل بار به ترکیه تاثیر می گذارد میتوان این موارد را نام برد: حجم بار ارسالی، طول مبدا و مقصد، نوع بار ارسالی به ترکیه (هرچهه قدر بارهای ارسال شده دارای ارزش بیشتری باشند و نیاز به مراقب بیشتری در ارسال باشند به طبع هزینه ارسال هم افزایش پیدا خواهد کرد.) 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه حمل بار به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های حمل بار به ترکیه

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

گاهی اوقات برای افراد پیش می آید که برای زندگی  موقت و یا دائمی به ترکیه سفر کنند. در این بین چیزی که باعث نگرانی و دغدغه ی آنها می شود، بحث حمل لوازم و اثاثیه ی منزلشان می باشد. اگر بخواهند تمامی اثاثیه و لوازم منزلشان از قبیل مبلمان، یخچال فریزر، کتابخانه، گاز، انواع لوستر و چراغهای تزیینی، تختخواب، فرش، تلویزیون و....قطعا باید روش زمینی را انتخاب نمایید و حتما باید ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود را به شرکت باربری بسپارید که در زمینه ی حمل و نقل بین المللی با تجربه و کاربلد باشد.( باربری امیرکبیر )

مشخصات یک شرکت باربری موفق در زمینه حمل بار 

 • دارای بیمه نامه و مجوز باربری بین المللی باشد چرا که اگر شرکت باربری فاقد بیمه و مجوز باربری باشد، در صورت وارد شدن خسارت به بار و اثاثیه تان و یا در صورت بر خوردن به مشکل در حین راه، برای شما دردسر ساز خواهد شد.
 • شرکت باربری برای حمل و نقل بین المللی از راه زمینی باید دارای ماشین های حمل و نقل نو و سالم و مدل جدید باشد که بتواند اثاثیه و بار شما را به راحتی و سر وقت به مقصد برساند.
 •  شرکت باربری منتخب شما باید دارای رانندگان ترانزیت ( حمل و نقل زمینی بین المللی ) باشد که به تمامی راهها و مسیرهای و جاده ها کاملا مسلط و آشنا باشد و بدون کوچکترین سردرگمی بتواند بار و اثاثیه ی شما را صحیح و سالم به مقصد مورد نظر برساند.
 • شرکت باربری بین المللی باید کارگران باربری امین ،با سابقه در حمل بار و دارای سلامت جسمی و روحی باشند.

ما به شما پیشنهاد می دهیم اگر قصد باربری ترکیه را دارید ،حتما با مشاورین شرکت خدمات باربری امیرکبیر تماس حاصل نمایید و از خدمات ویژه ی ما بهره مند شوید.

نمونه بسته بندی اثاثیه منزل و خدمات ارسال بار به ترکیه توسط باربری امیرکبیر

بسته بندی یخچال برای ارسال به ترکیه

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بار زدن ترانزیت برای ارسال به ترکیه

از خدمات مهم دیگر در باربری ترکیه امیرکبیر ، حمل بار در شمال تهران مانند باربری ولنجک  و باربری نیاوران است. شما عزیزان برای برخورداری از این خدمات نیز میتوانید با ما در تماس باشید.

اینویس (Invoice) چیست؟

اینویس

اینویس (Commercial Invoice) یا سیاهه تجاری یک نوع صورتحساب مهم در تشریفات گمرکی می باشد که هر ترخیص کاری با آن سر و کار دارد. این سند طبق گفته قانون باید در عملیات تشریفات گمرکی صادرات توسط فروشنده کالا تهیه شود و به نام خریدار زده شود. فروشنده پس از تهیه این داکیومنت باید آن را به امضاء و تایید شخص مسئول این امر در شرکت خود برساند تا صحت اطلاعات مندرج در اینویس را ضمانت کند. سپس اینویس را برای گمرک ارسال کند. همانطور که فروشنده در مرحله تشریفات صادرات محموله، اینویس را به گمرک تحویل می‌دهد، خریدار نیز باید این سند را در هنگام ترخیص در مقصد به گمرک کشور دوم جهت برسی و تأیید رائه نماید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • اسماعیل نعیمی
  با سلام . من از خدمات باربری ترکیه باربری امیرکبیر برای ارسال بار به ترکیه استفاده کردم. تمام وسایلم سالم به مقصد رسید. تشکر میکنم از زحمات و محبت اقای مرادی و همکارانشون دلسوزانه کمک نمودند.
  • مدیر سایت

   سلام. ممنون از اعتماد شما. بسته بندی اصولی و حرفه ای یکی از اقدامات ما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل و بارهای مشتریان عزیز می باشد.

تماس بگیرید