خدمات باربری در تهران شامل چه مواردی می شود؟

02122373502 تلفن تماس
خدمات باربری در تهران

باربری امیرکبیر تمام خدمات که می تواند توسط یک شرکت باربری انجام شود را ارائه خواهد داد. در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات باربری امیرکبیر بیشتر اشنا شوید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

در اتوبار تهران ما این قابلیت را فراهم آورده ایم تا سطح وسیعی از خدمات باربری را مناطق مختلف تهران ارائه دهیم. علاوه بر نوع خدمات باربری، کیفیت خدماتی که ارائه می شود نیز بسیار حائز اهمیت است. همچنین بسیار مهم است که شرکت اتوبارامیرکبیر مورد اطمینان شما باشد تا بتوان با خیالی آسوده امور مختلف باربری را به آن سپرد.

شرکت باربری امیرکبیر با ارائه خدمات اسباب کشی در استان تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان می باشد. اتوبار ما با استفاده از بروز ترین روش ها و فنون در اسباب کشی منزل ، محل کار ، کالا و... یک اسباب کشی بدون دردسر را به شما هدیه می دهد. اگر به دنبال یک شرکت معتبر ، دارای کارگرانی مجرب و خوش اخلاق ، خودرو های با کیفیت و... هستید شرکت اتوبار امیرکبیر در خدمت شما می باشد . 

شما عزیزان در تمام ساعات شبانه روز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.برخی از خدماتی که اتوبار تهران امیرکبیر آمادگی کامل در ارائه آنها را با بالاترین کیفیت دارد به شرح زیر می باشد:


خدمات باربری امیرکبیر تهران

  • بسته بندی لوازم منزل

  • حمل بار و لوازم منزل در تهران

  • چیدمان وسایل منزل بعد از اسباب کشی

  • باربری درون شهری

  • ارسال بار به شهرستان

  • ارسال وانت بار و نیسان بار

 

بسته بندی لوازم منزل

از مهمترین خدمات باربری تهران امیرکبیر بسته بندی لوازم منزل است. البته شاید شما قصد جابجایی و جمع کردن لوازم شرکت یا محل کار خود را داشته باشید که باز هم این کار توسط افراد زبده و ماهر ما در باربری امیرکبیر انجام خواهد شد.
کار بسته بندی نیازمند مهارت است و باید بتوان لوازم را در فضای اندک بدون فشار و آسیب دیدگی جمع آوری کرد.بدین صورت هم در هنگام جابجایی لوازم با تکان خوردن آسیب نمیبینند و هم حجم کمتری را اشغال خواهند کرد و در صورت کم بودن حجم وسایل به طبع میزان هزینه باربری هم کاهش پیدا خواهد کرد.
ما در اتوبار تهران علاوه بر بسته بندی ، امکان فروش لوازم بسته بندی را هم فراهم کرده ایم تا اگر شما بخواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید لوازم بسته بندی را در اختیار شما قرار دهیم.
بسته بندی وسایل کوچک و بزرگ و حمل و جابجایی آن، زمانی بصورت اصولی انجام می شود که اثاثیه، بصورت صحیح بسته بندی شده و آماده حمل باشند. وانت بار تهران اثاثیه شما را در زمان تعیین شده با سلامت و تضمین حمل بار جابجا می کند.

از مهمترین خدمات باربری تهران: باربری پاسداران ، باربری ترکیه  و باربری شهران است.


حمل بار و لوازم منزل در تهران

حمل بار و لوازم منزل در تهران یکی دیگر از خدمات باربری تهران می باشد . در این مرحله بار و لوازم منزل شما با رعایت موارد مربوط به چیدمان بار در ماشین حمل بار قرار می گیرد و به مقصد ارسال می شود. شما میتوانید کار چیدمات و جابجایی بار را خودتان انجام دهید و یا از کارگر اسباب کشی که یکی دیگر از خدمات باربری تهران است بهره مند شوید.

وسایل و ملزومات هر خانه ای دارایی و سرمایه آن خانواده است. حفظ سلامتی و نگهداری از اثاثیه با ارزش خانواده ها از مهمترین وظایف و مسئولیت هایی است که باربری های معتبر در تهران و کل کشور با آن روبرو هستند. برای این که بار مشتری ایمن و سالم به مقصد برسد در باربری ها تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. از جمله آن تمهیدات می توان به استفاده از کادر مجرب و کارآزموده ، استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن حمل و نقل و خدمات حمایتی چون بیمه بار اشاره کرد.

ارائه خدمات با کیفیت و حمل بار ایمن ، سالم و مطمئن از جمله استراتژی هایی است که باربری های معتبر و مطمئن برای تحقق آن تلاش می کنند. چگونگی حمل و نقل ایمن بار، بدون این که بار آسیب ببیند ، هنری است که عوامل باربری های مختلف برای تحقق آن تلاش می کنند و  امکانات موجود برای دستیابی به آن استفاده می کنند.
چیدمان وسایل منزل بعد از اسباب کشی

بعد از رسیدن بار به مقصد و خالی شدن بار نوبت به چیدمان بار است. چیدمان بار در باربری تهران کاملا به سلیقه شما انجام می شود و افرادی این کار را انجام می دهند که کاملا آموزش دیده اند و کار چیدمان وسایل منزل شما را بدون کوچکترین آسیب به وسایل شما انجام خواهند داد.

 

باربری تهران


باربری درون شهری

یکی دیگر از خدمات باربری تهران حمل بار درون شهری است.در حمل بار درون شهری با توجه به نوع بار ماشین حمل بار مورد نظر انتخاب می شود.
باربری درون شهری همان طوذر که از نام آن مشخص است جابجایی بار در سطح شهر انجام میشود و هزینه باربری درون شهری هم با توجه به مسافت طی شده برای ارسال بار به مقصد و حجم بار محاسبه خواهد شد.

خدماتی که باربری امیرکبیر ارائه می‌دهد با رعایت استانداردهای باربری و حمل‌ونقل می‌باشد. این شرکت برای حمل‌ ونقل و اسباب‌ کشی از وسیله نقلیه‌های مجهز به تجهیزات ایمنی و استاندارد استفاده می‌کند. همچنین با به‌ کارگیری تجهیزات استاندارد و مناسب ازجمله استفاده از ضربه ‌گیر و وکیوم و پتو و ماشین‌های موکت کاری شده سعی در ارائه خدماتی با بهترین کیفیت خواهد داشت.


ارسال بار به شهرستان

از دیگر خدمات باربری تهران در اتوبار امیرکبیر ارسال بار به شهرستان است.حمل بار بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است.باربری و اتوبار امیرکبیر در شهر تهران فعالیت می‌کند .در ارسال بار به شهرستان بدون محدودیت به دیگر شهرهای کشورمان تخصص دارد.
حمل بار از تهران به شهرستان می تواند در قالب یک رفت و برگشت ساده انجام گیرد. ولیکن موضوع حائز اهمیت، بالا بودن کیفیت انجام این حمل بار است. متخصصین و افراد با تجربه در این حرفه می توانند بهترین عملکرد را برای مشتریان نمایش دهند و این در حالی است که مشتریان در صورت انتخاب مرکزی بدون سابقه، شاهد نتایج مثبتی نخواهند بود.
نرخ کرایه حمل بار از تهران به شهرستان بر اساس مسافت، میزان بار، اهمیت بار و فاکتور هایی مشابه تعیین خواهد شد. هر یک از فاکتور های یاد شده بر قیمت نهایی کرایه حمل بار اثر خواهند گذاشت.

نیازهای حمل بار بین شهری یا ارسال بار به شهرستان

برای ارسال بار از تهران به سایر شهرستان‌ها به تجهیزاتی نیاز داریم. که بتوان امنیت بار را در این‌گونه حمل‌ونقل‌ها حفظ کرد. کلیه نیازهای یک حمل بار بین شهری اعم از:

  • ماشین
  • تجهیزات بسته بندی
  • حمل بار
  • کارگر برای جابجایی


 جابجایی های بین شهری از حساسیت بیشتری برخوردار است.حمل بار به شهرستان نیاز به خودروهای مجهز مختلف دارد.
ازجمله ماشین‌هایی که می‌توان در ارسال بار به شهرستان مورداستفاده قرارداد:
•    وانت و نیسان
•    کامیون و کامیونت
•    تریلر
•    خاور مسقف و روباز و ..


ارسال وانت بار و نیسان بار

معمولا در باربری درون شهری و بعضی موارد در اسباب کشی ها از وانت بار و نیسان بار استفاده می شود. 
کرایه وانت برای اثاث کشی این روز ها در میان مردم در همه جای تهران و شهرستان ها  تبدیل به یک کار مرسوم شده است .از عواملی  که بر نرخ وانت بار تاثیر می‌گذارد و تعداد زیادی از مراکز سرویس وانت بار بر این اساس فعالیت می‌کنند، مدت زمانی است که حمل اثاثیه با وانت بار به طول می‌انجامد. 
اثاث کشی کالاهای سنگین و اثاث خانگی با وانت بار مانند حمل و نقل اسبابی همچون لباسشویی، گاو صندوق، سای بای ساید و پیانو  و… می‌بایست با رعایت اصول تخصصی و مهارت و دقت کافی انجام شود تا وسیله آسیبی نبیند. همچنین به هنگام رانندگی وانت بار با تعداد وسایل زیاد نیز باید بسیار دقیق رانندگی کرد تا هم به اسباب صدمه ای وارد نشود و هم ایمنی افراد به خطر نیفتد.

 

وانت بار تهران

 

خدمات شرکت باربری در تهران

شرکت های باربری زمینی به دو دسته تقسیم میشوند : درون شهری و بین شهری
شرکت های باربری در تهران معمولا به دلیل نزدیک بودن کلیت این دو نوع از خدمات هردوی این سرویس ها را ارائه میدهند ولی یادمان باشد که در هنگام ارسال بار درون شهری و بین شهری باید به نکات متفاوتی توجه شود ..
در خدمات باربری بین شهری جهت صدور مجوز تردد وسیله نقلیه حامل بار باید بارنامه دولتی صادر شود و جهت صدور بارنامه دولتی می بایست اطلاعات شخصی گیرنده ، فرستنده ، آدرس مبدا و آدرس مقصد در بارنامه ذکر شود در حالی که در حمل درون شهری نیازی به صدور بارنامه دولتی نمی باشد و معمولا شرکت های باربری در تهران بارنامه های شرکتی به مخاطبین خود ارائه می کنند.


از مهمترین خدمات باربری تهران ارائه بیمه نامه باربری است.

بیمه باربری و حمل و نقل کالا (زمینی، دریایی و هوایی) ‌بیمه‌ای‌ است‌ که‌ به موجب‌ آن‌ ‌بیمه‌گر در مقابل‌ دریافت حق‌ بیـمه‌ ‌از ‌بیمه‌گذار، متعهد‌ می‌شود درصورتی که در جریان‌ حمل‌ کالا از نقطه ‌ای‌ (مبداء حمل‌ کالا) به‌ نقطه دیگر (مقصد حمل‌ کالا)، در اثر وقوع‌ خطرهای‌ موضوع‌ بیمه‌، کالا تلف‌ شده‌ و یا دچار خسارت شود و یا ‌بیمه‌گذار هزینه هایی در رابطه‌ با این‌ خطرات ‌متحمل‌ شود، تمام خسارت‌های وارد را جبران‌ نماید. علاوه‌ برآن‌ در بعضی‌ موارد زیان‌ وارده‌ به ‌اشخاص‌ ثالث‌ نیز از طریق‌ این‌ بیمه‌ جبران‌‌ می‌شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمین حمل بار در باربری تهران و بیمه نامه باربری با ما تماس بگیرید.
 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید