سلفون بسته بندی ، استرچ رپ

02144763438 کارشناس ترکیه
فروش سلفون بسته بندی

برای بسته بندی حرفه ای و جلوگیری از ایجاد خسارت در وسایلتان بهتر است هنگام اسباب کشی از سلفون نیز استفاده نمایید.سلفون مخصوص اسباب کشی یکی از تجهیزات مهم بسته بندی به شمار می رود.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

بسته بندی اثاثیه منزل قبل از اسباب کشی امری مهم و بسیار تخصصی است به همین منظور شرکت هایی به منظور کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی اثاث منزل به وجود آمده اند و در بسیاری از شرکت های حمل و نقل سرویس هایی برای بسته بندی لوازم منزل قبل از اسباب کشی به مشتریان ارائه می شود.
 با وجود مشغله هایی که در عصر حاضر تمامی افراد در زندگی خود دارند و شاغل شدن هر دو زوج در خانه ها امر اسباب کشی برای بسیاری از افراد بسیار سخت شده است. به همین خاطر سپردن کار به شرکت بسته بندی اثاثیه منزل برای این افراد نه تنها مقرون به صرفه است بلکه می تواند از استرس ها و مشکلات آنها کم کند. 
علاوه بر این شما می توانید برای خرید وسایل بسته بندی مانند سلفون بسته بندی هم روی اتوبار تهران حساب کنید و اقدام به خرید این سلفون ها برای بسته بندی وسایل خود و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن و کثیف شدن وسایل هنگام اسباب نمایید.از شعبات مهم ما در باربری امیرکبیر، باربری کرج است.برای بهره بردن از تمام خدمات باربری می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


سلفون بسته بندی وسایل یا استرچ رپ 

سلفون بسته بندی، یکی از پرکاربردترین تجهیزات بسته بندی در اثاث کشی و حمل بار با باربری ها می باشد. سلفون از جنس پلاستیکی با خاصیت کشسانی بالاست که میتوان از خاصیت سلفون یا استرچ رپ برای بسته بندی مبلمان و سایر وسیله های منزل استفاده کرد.
استفاده از سلفون در هنگام اسباب کشی خسارت ناشی از اسباب کشی را برای شما به حداقل می رساند.


 استرچ رپ بسته بندی

شاید برایتان سوال باشد که چرا ما به استفاده از استرچ رپ در اسباب کشی تا این حد تاکید داریم ، همان طور که می دانید بسته بندی اثاثیه منزل باید به صورت درست و اصولی انجام شود و مهمترین مرحله از پروسه اسباب کشی میباشد ، به همین دلیل شرکت‌های باربری در امر بسته بندی از استرچ رپ به عنوان یکی از تجهیزات مهم بسته بندی استفاده می کنند.


خرید سلفون برای بسته بندی

امروزه با بالا رفتن قیمت لوازم منزل، ارزش وسایل خانگی بیش از پیش شده و محافظت از بار در مقابل صدمات گوناگون شرط اول و مهم هر جابه جایی و اسباب کشی و حمل بار میباشد. فرقی ندارد که قصد ارسال چه وسایلی را داشته باشید، در هر صورت امکان آسیب به وسایل در حین جابه جایی وجود خواهد داشت. در صورت انتخاب بهترین باربری تهران ، بهترین تجهیزات انتقال بار و حرفه ای ترین افراد و کارگر اسباب کشی و بسته بندی و حمل بار جهت اثاث کشی در اختیار شما قرار خواهند گرفت .

 

سلفون بسته بندی ، اسباب کشی


پلاستیک های حباب دار ضد ضربه (نایلون ضربه گیر)

بابل رپ یا پلاستیک حبابدار ضربه گیر یکی دیگر لوازم ضروری جهت بسته بندی لوازم می‎باشد، این نوع پلاستیک بیشتر برای اثاثیه بزرگ منزل یا شرکت و فروشگاه شما استفاده میشود. باربری امیرکبیر به عنوان یکی از مهم ترین باربری های تهران، کلیه سفارشات شما را جهت خرید پلاستیک حباب دار قبول میکند.
پلاستیک حبابدار ضد ضربه یک مدل خاص از نایلون های بسته بندی میباشد که با ابعاد و سایز های مختلفی در بازار وجود دارد، رایج ترین مدل هایی که برای بابل رپ یه همان نایلون ضربه گیر استفاده میشود، نایلون با ابعاد 2 تا 5 لایه است که با قیمت بسیار مناسب وجود دارد و در صورت در خواست و سفارش برای شما ارسال خواهد شد.


مزایای استفاده از سلفون و استرچ رپ

سلفون و استرچ رپ کاربردها و مزایای زیادی دارند ، نوارهای استرچ رپ قابلیت بازیافت دارند. نوع یووی آن می تواند محموله را از مضرات اشعه خورشید محفوظ نگاه دارد. استرچ رپ علاوه بر محافظت وسایل از آسیب و ضربه آنها را از گردوغبار و رطوبت و مواد زائد محافظت می نماید و در نهایت اینکه روشی مقرون به صرفه بوده و در کنار تجهیزات ساده مورد نیاز بسیار کاربردی و ارزان تمام می گردد.
چند کاربرد مهم استرچ رپ:

 • نگهداری چند کارتن در کنار یکدیگر
 • قرار دادن اشیا کنار یکدیگر بدون تکان و جابجایی
 • پوشش دهی وسایل مانند بوفه ، پیانو و ... جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ها
 • حفاظت از وسایل در مقابل رطوبت و گرد و خاک
 • حفاظت از وسایل در مقابل خسارت های احتمالی
 • و...

کاربرد پلاستیک های ضربه گیر

 • بسته بندی یخچال
 • بسته بندی مبلمان
 • بسته بندی پیانو ، کنسول ، تخت و...

 

استرچ لپ


استفاده از انواع سلفون برای بسته بندی در اتوبار امیرکبیر

برای بسته بندی وسایل منزل در ابتدا از نایلون حباب دار استفاده می کنیم و در نهایت برای فیکس کردن و محکم تر کردن بسته بندی از سلفون (استرج )استفاده می شود .سلفون در بازار دو مدل می باشد اولی ایرانی و معروف به سلفون پالت بند .این سلفون دارای ۲۳ میکرون ضخامت و بیشتر برای مصارف صنعتی و بسته بندی پالت استفاده می شود و برای بسته بندی در منزل هم خوب می باشد ولی به خاطر ضخامت دو برابری نسبت به سلفون خارجی کار کردن با آن کمی سخت تر می باشد برای همین کارمندهای بسته بند بیشتر دوست دارند با سلفون خارجی که ۱۰ میکرون ولی چسبندگی بالایی دارند کار کنند یکی از مزیت های سلفون ایرانی نسبت به خارجی نچسبیدن به یخچال ،ماشین لباسشویی یا مبل و هر آنچه بسته بندی می شود است ولی متاسفانه سلفون های خارجی وقتی اسباب کشی تمام می شود یک هفته هم جایی که روی وسایل گذاشته اند باید تمیز شود برای همین پیشنهاد ما به شما استفاده از سلفون ایرانی می باشد .سلفون برای اسباب کشی بسیار مهم می باشد.

 • سلفون ها ی خارجی دارای عرض ۴۰ و ۳۵ و طول ۱۰۰ و ۵۰۰ و ۱۰۰۰  متری می باشند.
 • سلفون ایرانی دارای عرض ۵۰ و طول ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متری می باشند.

 

 استرچ رپ بسته بندی

 • اگر قصد بسته بندی و اسباب کشی دارید و هنوز در رابطه با خرید سلفون مردد می‌باشید بهتر است کمی در مورد این ابزار پرکاربرد بدانید.
 • اول از همه یادآور شویم که سلفون اسباب کشی و بسته بندی با نام جهانی استرچ رپ نیز شناخته می‌شود.
 •  جنس آن از پلی اتیلن می‌باشد.
 •  استرچ رپ از خاصیت کشسانی بالایی برخوردار است.
 •     این نوار پلاستیکی با ماهیت خاص خود قابلیت بسته بندی هر محموله‌ای را دارد!
 •   این محصول به منظور نگهداری، مراقبت و پوشش دهندگی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به همین دلیل شرکت‌های باربری در امر بسته بندی از استرچ رپ به عنوان یکی از لازمه‌های بسته بندی استفاده می‌کنند.

برای خرید سلفون بسته بندی در انواع مختلف با ما در باربری و اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید