اتوبار و باربری صادقیه، حمل بار و اثاثیه منزل

02122373502 تلفن تماس
باربری صادقیه

اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی و کار تقریباً به یک امر طبیعی در زندگی‌های امروزی تبدیل شده است و هر روزه در نقاط مختلف شاهد اسباب کشی و نقل مکان افراد زیای هستیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اتوبار و باربری صادقیه از مهم ترین شعبات باربری امیر کبیر به شمار می رود. برای استفاده از خدمات ما در محله صادقیه و اطلاع از هزینه و نرخ حمل بار در باربری صادقیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. باربری صادقیه از شعبات باربری غرب تهران می باشد.

 باربری صادقیه 

شرکت باربری امیرکبیر کار حمل بار و اثاثیه، حمل وسایل سنگین، بسته بندی اثاثیه منزل در منطقه دو، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح، را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها و حتی ایام تعطیل با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

اگر در منزل و اداره و شرکتتان وسایل سنگین و با ارزش و قیمتی دارید ،مجسمه های بزرگ و قیمتی ،انواع کریستال و اشیائ دکوری و با ارزش و گران قیمت ،دیگر نگران جابجاییشان نباشید.به اتوبار امیرکبیر اعتماد کنید و کار اسباب کشیتان را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید.

راه های پیدا کردن شرکت خدمات باربری در صادقیه تهران

 • بدون شک اولین و مهم ترین راه پیدا کردن  باربری تهران ( باربری صادقیه ) پرس و جو از اعضای خانواده و فامیل و دوستان و آشنایان است.
 • دومین راه پیدا کردن یک شرکت خدمات باربری خوب ،جستجو در فضای مجازیست.البته در فضای مجازی بعد آدرس و تلفن شرکت باربری ،حتما از مشاورین شرکت ،مشاوره دریافت نمایید.و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.
 • سومین راه پیدا کردن یک شرکت باربری خوب خواندن و تحقیق کردن نظرات مشتریان در سایتهای باربری معروف و خوب می باشد.

 

حمل اثاثیه بلوار فردوس ( باربری آریا شهر ) 

 

حمل بار منطقه دو

شرکت باربری اتوبار امیرکبیر در تمامی محله ها و مناطق تهران دارای شعبه می باشد.( باربری تهران )اگر در آریا شهر به دنبال شرکت باربری خوب و مطمئن هستید ،با ما تماس بگیرید.تلفن 09128443695  و 02144313379

باربری شهران ، باربری تهرانسر ، باربری جنت آباد

بسته بندی لوازم منزل و ادارات و شرکتها صادقیه

کار بسته بندی اثاثیه و لوازم در اسباب کشی بسیار بسیار حائز اهمیت است چرا که کوچکترین قصور در امر بسته بندی بار و اثاثیه ،منجر به خسارت و از بین رفتن بار می شود.یکی از خدماتی که شرکت باربری امیرکبیر به مشتریان ارائه می دهد ،بسته بندی اثاثیه و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و ارسال به محل مورد  نظر مشتری و پرداخت در محل با دستگاه کارتخوان می باشد.

کارگر اسباب کشی صادقیه ( کارگر باربری منطقه 5 )

کارگر اسباب کشی ( کارگر باربری ) باید بسیار قوی، با تجربه ، اخلاق مدار و امین باشد. حمل و جابجایی بار و اثاثیه کار سختی ست به طوریکه اگر کسی ناوارد باشد، باعث می شود که جسمش و بار، اسیب ببیند. که گاهی اسیبهای جسمی وارد شده ،غیر قابل جبران است.

پس اگر قصد حمل و یا جابجایی لوازم سنگین و بدبار را دارید ،حتما از نیروهای خدمات باربری کمک بگیرید.شرکت اتوبار امیرکبیر ،کارگر خالی اسباب کشی را در اسرع وقت به محل مورد نظر مشتری، می فرستد. کارگران شرکت باربری امیرکبیر بسیار ورزیده و با تجربه هستند. کارگر برای بسته بندی اثاثیه ،کارگر برای حمل بار همگی کاربلد  و حرفه ای هستند.

هزینه حمل بار صادقیه ( باربری صادقیه )

همان طور که میدانید حمل بار و اثاثیه به عوامل زیادی از جمله:

 • مسافت
 • میزان و حجم بار
 • تعدد وسایل سنگین
 • بسته بندی اثاثیه
 • چیدمان اثاثیه
 • تعداد طبقات مبدا و مقصد
 • تعداد کارگر مورد نیاز
 • تعداد ماشین مورد نیاز

 ولی مدیریت شرکت اتوبار امیرکبیر سعی بر آن داشته که با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان، قیمت ها را مناسب در نظر بگیرد.

ارسال بار به شهرستان در هر نقطه ای از ایران

اگر از منطقه صادقیه می خواهید به یکی از شهرستان های ایرانی جا به جا شوید به هیچ عنوان نگران نباشید! چراکه ما در مجموعه باربری امیرکبیر قادر به انجام خدمات باربری به شهرستان با شرایط بیمه نمودن اثاثیه هستیم. فرایند جا به جایی بار به شهرستان ها عموما با توجه به نوع بار، حجم و تعداد با استفاده از ماشین های سبک و سنگین انجام می شود. حمل بار به شهرستان یکی از مهم ترین خدمات ما زمینه باربری بین شهری می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید