حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات و شرکتها صادقیه | باربری صادقیه

02122373502 تلفن تماس
باربری صادقیه

اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی و کار تقریباً به یک امر طبیعی در زندگی‌های امروزی تبدیل شده است و هر روزه در نقاط مختلف شاهد اسباب کشی و نقل مکان افراد زیای هستیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری صادقیه

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.

بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. فلکهٔ دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌است.

امروزه شرکت های خدمات باربری کار حمل و نقل و اسباب کشی افراد را به صورت کامل ( ایزی پک ) انجام خواهند داد.و به نوعی می توان گفت افراد دیگر در حمل بار و اسباب کشی نقشی ندارند و از اسباب کشی فقط خاطره ای خوش در اذهانشان باقی می ماند.

البته لازم به ذکر است که در انتخاب شرکت باربری باید دقت کافی نمایند.زیرا هنوز هم هستند کسانی که به صورت غیر قانونی کار حمل بار  و اثاثیه را انجام می دهند.پس هنگام انتخاب شرکت خدمات باربری ،باید دقت شود.

کار حمل بار و اثاثیه خود را در محدوده ی صادقیه  و در محله های بلوار فردوس ،صادقیه شمالی ،ارمکان و..به شرکت خدمات باربری امیرکبیر بسپارید.و از تخفیفات و مزایای ایزی پک بسته بندی اثاثیه منزل بهره مند شوید.

 

راه های پیدا کردن شرکت خدمات باربری در صادقیه تهران

بدون شک اولین و مهم ترین راه پیدا کردن  باربری تهران ( باربری صادقیه ) پرس و جو از اعضای خانواده و فامیل و دوستان و آشنایان است.

دومین راه پیدا کردن یک شرکت خدمات باربری خوب ،جستجو در فضای مجازیست.البته در فضای مجازی بعد آدرس و تلفن شرکت باربری ،حتما از مشاورین شرکت ،مشاوره دریافت نمایید.و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.

سومین راه پیدا کردن یک شرکت باربری خوب خواندن و تحقیق کردن نظرات مشتریان در سایتهای باربری معروف و خوب می باشد.

باربری منطقه دو ( باربری صادقیه )

شرکت باربری امیرکبیر کار حمل بار و اثاثیه ،حمل وسایل سنگین ،بسته بندی تخصصی اثاثیه در منطقه دو ،بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح ،را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها و حتی ایام تعطیل با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

اگر در منزل و اداره و شرکتتان وسایل سنگین و با ارزش و قیمتی دارید ،مجسمه های بزرگ و قیمتی ،انواع کریستال و اشیائ دکوری و با ارزش و گران قیمت ،دیگر نگران جابجاییشان نباشید.به اتوبار امیرکبیر اعتماد کنید و کار اسباب کشیتان را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید.

حمل اثاثیه بلوار فردوس ( باربری آریا شهر ) 

 

حمل بار منطقه دو

شرکت باربری اتوبار امیرکبیر در تمامی محله ها و مناطق تهران دارای شعبه می باشد.( باربری تهران )اگر در آریا شهر به دنبال شرکت باربری خوب و مطمئن هستید ،با ما تماس بگیرید.تلفن 09128443695  و 02144313379

باربری شهران ، باربری تهرانسر ، باربری جنت آباد

بسته بندی لوازم منزل و ادارات و شرکتها صادقیه

کار بسته بندی اثاثیه و لوازم در اسباب کشی بسیار بسیار حائز اهمیت است چرا که کوچکترین قصور در امر بسته بندی بار و اثاثیه ،منجر به خسارت و از بین رفتن بار می شود.یکی از خدماتی که شرکت باربری امیرکبیر به مشتریان ارائه می دهد ،بسته بندی اثاثیه و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و ارسال به محل مورد  نظر مشتری و پرداخت در محل با دستگاه کارتخوان می باشد.

کارگر اسباب کشی صادقیه ( کارگر باربری منطقه 5 )

کارگر اسباب کشی ( کارگر باربری ) باید بسیار قوی ،با تجربه ،اخلاق مدار و امین باشد.حمل و جابجایی بار و اثاثیه کار سختی ست به طوریکه اگر کسی ناوارد باشد ،باعث می شود که جسمش و بار ،اسیب ببیند.که گاهی اسیبهای جسمی وارد شده ،غیر قابل جبران است.

پس اگر قصد حمل و یا جابجایی لوازم سنگین و بدبار را دارید ،حتما از نیروهای خدمات باربری کمک بگیرید.شرکت اتوبار امیرکبیر ،کارگر خالی اسباب کشی را در اسرع وقت به محل مورد نظر مشتری ،می فرستد.

کارگران شرکت باربری امیرکبیر بسیار ورزیده و با تجربه هستند .کارگر برای بسته بندی اثاثیه ،کارگر برای حمل بار همگی کاربلد  و حرفه ای هستند.

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ( باربری صادقیه )

 

فروش کارتن اسباب کشی

فروش انواع لوازم و تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات و شرکتها ،با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اتوبار امیرکبیر.سفارشات مشتری به محل مورد نظر ارسال می شود ( تحویل فوری ) و پرداخت در محل به همراه دستگاه کارتخوان صورت میگیرد.

کارتن های چند لایه ،کارتن های رگال دار ،استرچ رپ ( سلفون ) ،بابل رپ ( مشمع حباب دار ) ،انواع لیبل ،دستگاه چسب زن و..

هزینه حمل بار صادقیه ( باربری صادقیه )

همان طور که میدانید حمل بار و اثاثیه به عوامل زیادی از جمله مسافت ،میزان و حجم بار ،تعدد وسایل سنگین ،بسته بندی اثاثیه ،چیدمان اثاثیه ،تعداد طبقات مبدا و مقصد ،تعداد کارگر مورد نیاز ،تعداد ماشین مورد نیاز و ..دارد.ولی مدیریت شرکت اتوبار امیرکبیر سعی بر آن داشته که با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان ،قیمت ها را مناسب در نظر بگیرد.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید